İlk oyunlaştırılmış merkezi olmayan risk sermayesi platformu, 100 aşamadan 8'ini tamamlayarak 48 saatten kısa bir sürede 200 bin $ değerinde LUCA sattı.

 İlk oyunlaştırılmış merkezi olmayan risk sermayesi platformu, 100 aşamadan 8'ini tamamlayarak 48 saatten kısa bir sürede 200 bin $ değerinde LUCA sattı. Tüm bunlar olurken, kripto topluluğu bu platformun değerini ve Lucrosus'un sunduğu başarı potansiyelini anlamaya başlıyor.

 Platform şu anda, her aşama için jeton fiyatında %1'lik bir artışla birlikte, toplam $LUCA arzının %55'ini satışa sundukları bir Halka Açık Satış düzenliyor. Ve şu anda, Lucrosus 100'den dokuzuncu aşamaya ulaştı.

Lucrosus Capital  Ana Amaç ve Hedefler

Lucrosus Capital, hedefi dünyanın en büyük merkezi olmayan Girişim Sermayesi olmak olan uzun vadeli bir projedir. Platformun ana amacı, blok zinciri teknolojisinin tüm faydalarını Girişim Sermayesi bağlamında birleştirerek yatırım kavramını değiştirmek ve yeniden düşünmektir.

 Blockchain teknolojisinin faydalarını risk sermayesine tanıtmak, insanların yatırım yapma konusundaki düşüncelerini değiştiriyor. Amaçları, dünyanın en başarılı blok zinciri işletmelerine genişlemelerinde yardımcı olarak toplumu dönüştürmektir. Bu girişim, Lucrosus Capital'in Blockchain teknolojisi ve kripto para birimi işletmelerinin bir sonraki küresel finansal devrimi teşvik edeceğine olan inancından geliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=u9IBsS5D3u0&t=2s

Neden Bir $LUCA Sahibi Olmalısınız?

$LUCA, Lucrosus Capital'in operasyonlarının çekirdeğini oluşturan bir yardımcı program simgesidir. Hem geleneksel yatırımcıların hem de blok zinciri geliştiricilerinin karşılaştığı sorunları ele alır. Token, kullanıcının Lucrosus'un sektörü değiştirme hedefine katılmasına izin veren çeşitli özelliklere sahiptir.

 Halka açık satışa katılarak otomatik olarak bir $LUCA Token sahibi olacaksınız. Ve token satın alındıkça, $LUCA yatırımcının gelirini kademeli olarak artıracak ve üyelere farklı yardımcı programları aracılığıyla çeşitli avantajlar sağlayacaktır.

 Kullanıcılarına sağlanan token özelliklerinden bazıları, geri satın alma programına katılma, yönetim sistemi, stake etme, en son araştırmalara erişim ve proje temsilcileriyle bire bir oturumları içerir. Token, sahibinin projeye katılmasına ve diğer şeylerin yanı sıra gelecekteki yatırımlara oy vermesine izin verir.

 Ayrıca, token, sahiplerine, bireylerin paylaşılan tahsis sistemine katılmalarına ve seviyelerine göre Lucrosus Capital-Invested projelerinin tokenlerini satın almalarına olanak tanıyan paylaşılan tahsis programına erişim sağlar. Sahip olunan Luca tokenlerinin miktarı ne kadar büyük olursa, tahsis o kadar büyük olur:

 Mücevher - 5 Milyon + $LUCA; %25 tahsis;

Zümrüt - 1M+ $LUCA; %22,5 tahsis;

Aurum - 300k+ $LUCA; %20 tahsis;

Arganti - 100k+ $LUCA; %17,5 tahsis;

Cuprum - 25k+ $LUCA; %15 tahsisat.

 Katmanların tahsisleri, kendi gruplarının tüm üyeleri arasında eşit olarak dağıtılacaktır. Ek olarak, son iki lastik, Arganti ve Cuprum, her seviyeden belirli sayıda yarışmacının belirli bir miktara hak kazanmasıyla oyunlaştırılacak.


 

Son Düşünceler

Lucrosus Capital, projelerin ve yatırımcıların başarılı olması için ideal ortamdır. Bireysel yatırımcılar, blockchain'in faydalarını risk sermayesi ile birleştirerek yatırım paradigmasını yeniden tanımlayan Lucrosus'un kurumsal yatırım fırsatlarından yararlanır.

 Bu, ortak girişim fonu teklifleri için daha geniş ve daha karlı bir hedef kitle ve genel sektör üzerinde son derece olumlu bir etki sağlayacaktır. Lucrosus öncelikle pazarlama, dünya çapındaki bağlantılar, yatırımlar, uzmanlık ve grafik tasarım konularında proje desteği sağlar.

 Projeye katılın ve kamu satışını kaçırmayın. Web sitelerinden Lucrosus Capital ve çalışmaları hakkında bilgi alabilir, projeyiYoutube, Twitter, Medium, Telegram,LinkedIn gibi sosyal medya hesaplarından takip ederek son gelişmeleri takip edebilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ