1 Mart'ta, yaklaşık 115 milyon dolar değerinde Ripple Emanet Cüzdanından 500 milyon XRP kilidi açıldı.

500 Milyon XRP Taşındı – Fiyat Düşecek mi?

1 Mart'ta, yaklaşık 115 milyon dolar değerinde Ripple Emanet Cüzdanından 500 milyon XRP kilidi açıldı.

1 Mart'ta, yaklaşık 115 milyon dolar değerinde Ripple Emanet Cüzdanından 500 milyon XRP'nin kilidi açıldı. Kripto para birimi için satış baskısına dönüşüp dönmeyeceği hala görülüyor.

Her şey Ripple'ın XRP emanetini nasıl ele almaya karar verdiğine bağlı.

2019'un dördüncü çeyreğinde Ripple, son yıllarda en az miktarda XRP sattı ve XRP pazarından biraz baskıyı hafifletti.

Resmi 4. çeyrek raporu şöyle:

“Ripple, yalnızca EMEA ve Asya dahil stratejik bölgelerde XRP faydası ve likidite inşa eden birkaç stratejik ortakla tezgah üstü (OTC) satışlarımıza odaklanarak programlı satışların duraklamasına devam etti.”

Ripple'ın emanet cüzdanından aldığı XRP, döviz piyasasında satılabilir, ortaklarına dağıtılabilir veya uzun süre tutulabilir.

Piyasa verileri, XRP'nin emanet cüzdanından dışarı hareketi ile kripto para biriminin fiyat eğilimi arasında net bir korelasyon olmadığını göstermektedir.

Emanet Hesabından 500 Milyon XRP Kilidi Açıldı

Örneğin, Ripple 1 Şubat'ta 500 milyon XRP'nin kilidini açtı. Yine de, 1 Şubat'tan 8 Şubat'a kadar bir hafta içinde XRP'nin fiyatı yaklaşık yüzde 18 oranında arttı. Bu, Ripple'ın emanet hesabından serbest bırakıldıktan sonra büyük miktarda XRP satmadığını gösteriyor.

XRP'nin fiyatının basitçe artması tamamen mümkündür çünkü bitcoin 8.000 $ 'dan 10.500 $' a yükseldi, ancak emanet hareketi XRP fiyatı üzerinde minimum etki gösterdi.

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, XRP'nin kötü performans göstermesinin Ripple'in çıkarına olmadığını belirtti. Bu nedenle, Ripple'ın piyasaya önemli miktarda XRP’yi dökmek istemeyeceğini açıkladı.

Röportaj sırasında “Sağlıklı, başarılı bir XRP ekosistemiyle açıkça ilgileniyoruz ve bunu asla yapmayacağız” dedi.

XRP'nin şu anki fiyat eğilimi ile Şubat ayı arasındaki fark, genel piyasa duyarlılığının azalmasıdır. Bir pazar çöküşü sırasında, satış baskısının hafif bir artışı bile piyasayı etkileyebilir.

Garlinghouse daha önce şunları söyledi:

“XRP satışları, XRP'nin hizmetinin genişletilmesine yardımcı olmakla ilgilidir - RippleNet'i oluşturmak ve XRP ile diğer biz binalarını desteklemek gerçekleşecek. Gerçek şu ki, satışlarımızı hacim Q / Q ile düşürdük ve o zamandan beri XRP dolaşım arzının enflasyon oranı BTC ve ETH'den daha düşüktü. ”

Çalışıyormu?

Moneygram ve SBI Holdings gibi finansal devlerle birçok yüksek profilli uzun vadeli ortaklığa rağmen, XRP rekor yükseklerden elde edilen performansa bağlı olarak ilk on kripto para birimi arasında en kötü performans gösteren kripto para birimi olmaya devam ediyor.

 7 Ocak 2018'de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığından bu yana, XRP'nin fiyatı USD karşısında % 93 düştü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ