Bitcoin (BTC) nihayet 6.000 $ işaretine ne zaman ulaşacak? Nispeten olumlu dinamiklerden oluşan bir günün ardından, kripto para piyasası yine düşüş bölgesine girdi.

Bitcoin (BTC) nihayet 6.000 $ işaretine ne zaman ulaşacak? Nispeten olumlu dinamiklerden oluşan bir günün ardından, kripto para piyasası yine düşüş bölgesine girdi. Düşüş eskisi kadar derin değildi, ancak ilk 10 tokenın hepsi şu anda bir düşüş trendinde.


Önde gelen kripto para yavaş yavaş 6.000 $ 'a yaklaştığından son Bitcoin (BTC) fiyat tahminimiz geçerli olmaya devam ediyor. Bitcoin fiyatı dünden beri % 1.34 azaldı.


Şu anda, 4 saatlik grafikte yatay eğilim hakim. Bitcoin (BTC) 5.000 dolar ve 5.500 dolar aralığında işlem görmeye devam ediyor. Böylece, Bollinger Band göstergesi boğa ve ayıların paritesini destekler. Ayrıca, işlem hacmi artmıyor, bu da en yakın günlerde keskin bir yükselişin mümkün olmadığını gösteriyor.

Daha büyük zaman diliminde, yükseliş havası daha canlı hale geliyor. Satıcı işlem hacmi düşüyor, yani ayılar fiyatı 5.000 doların altına çekmek için çabalarını kaybediyorlar.


Buna ek olarak, günlük grafikte Fibonacci retracement uygulandığında, ilk direnç alanı % 23.6 civarında bulunur, bu da 6.000 $ 'a karşılık gelir. Bu durumda, ay sonuna kadar bu seviyeye ulaşabilir.

Bitcoin yazım sırasında 5.158 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ