6.900 dolarlık direnci test ettikten sonra, Bitcoin reddedildi, ancak bazı tüccarlar yükselişini sürdürüyor.

6.900 Dolarlık Direnci Reddeden Bitcoin’de Bu Hedef Can Sıkıyor

6.900 dolarlık direnci test ettikten sonra, Bitcoin reddedildi, ancak bazı tüccarlar yükselişini sürdürüyor.

Bugünün başlarında, amiral gemisi kripto para birimi 6.900 dolar seviyesini kırmaya çalıştı, ancak başarısız oldu ve bir geri çekiliş yaptı. Bundan sonra biraz yükselen BTC şu anda 6.620 $ 'dan işlem görüyor.

Analist Michael van de Poppe, BTC'nin bir süre daha mevcut alanda kalabileceğine inanıyor. Bitcoin'in 7.000 dolarlık bölgeye bir kez daha dokunabileceğini varsayıyor. Ancak, Bitcoin'in ilk önce 5.400 $ ve ardından 4.800 $ 'ı test etmeyi reddetme olasılığını tweetliyor.

Trader 'Satoshi Flipper', topluluğa yaklaşan Bitcoin yarılanmasını hatırlatıyor. Bundan yarım yıl sonra, uzun vadeli BTC yatırımcılarının 8.000 $ 'ın altındaki fiyat seviyelerine hediye olarak bakacağını ve Bitcoin'in yakında yeniden parlayacağını da sözlerine ekledi.

Trader CryptoDude’un 7.000 doların üzerine çıkmanın Bitcoin'in yükseliş trendini sürdürmesine izin vermesi bekleniyor. Bu gerçekleşinceye kadar, BTC'nin daha düşük seviyeleri tekrar test edeceğini söylüyor.

 “BTC Önceki düşük seviyeleri geri almak en iyisini yaptı. 7k'nin üzerinde boğalar tekrar yola çıkmalıdır. O zamana kadar, buradaki düşüş eğilimi argümanı güçlü.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ