Ripple 73,6 milyon XRP aktarmaya yardımcı oluyor ve bunun bir kısmını Ripple kurucu ortağı Chris Larsen tarafından aktif hale getirilen fonlama cüzdanına gönderiyor

73.6 Milyon XRP Aktarıldı, Bir Kısmı Ripple Tarafından Fon Cüzdanına Taşındı

Ripple 73,6 milyon XRP aktarmaya yardımcı oluyor ve bunun bir kısmını Ripple kurucu ortağı Chris Larsen tarafından aktif hale getirilen fonlama cüzdanına gönderiyor.

Ripple'ın XRP'si 0.20 dolarlık alanda işlem gördüğü için, büyük kripto borsalarındaki yatırımcılar büyük miktarlarda üçüncü büyük kripto para birimini taşıyor. Bu durum XRP'nin yerini Tether'a bırakmasına neden olabilir.

Son yirmi saat içinde XRPL Monitor, Bithumb, Coinone ve saklama hizmeti BitGo dahil olmak üzere büyük borsalar tarafından aktarılan 73,6 milyon XRP tespit etti. Gönderilen miktar toplamda 14.806.051 dolar.

Bu işlemler arasında diğerlerinden daha fazla dikkat çeken bir işlem var: Ripple'ın gönderdiği miktar.

San Francisco merkezli blockchain devi 5.392.791 XRP'yi (1.084.863 $) Ripple kurucu ortağı Chris Larsen tarafından etkinleştirilen Fon Cüzdanına taşıdı.

Ripple, gelecek vaat eden projelere veya finans şirketlerine yatırım yapmak, hayır kurumlarına bağışlamak, ortak bankalara XRP göndermek gibi faaliyetlerde bulunuyor.En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ