Küresel hükümetler, ekonomileri benzeri görülmemiş miktarda mali teşvikle doldurdu ve çoğu G20 ülkesi GSYİH'nın %10-55'i arasında teşvik enjekte etti.

AABB Gold Token Nedir ve Nasıl Satın Alırsınız?

Küresel hükümetler, ekonomileri benzeri görülmemiş miktarda mali teşvikle doldurdu ve çoğu G20 ülkesi GSYİH'nın %10-55'i arasında teşvik enjekte etti. Bu tür teşviklerin maliyeti çok büyük ve yatırımcılar dünya çapında artan borçlardan endişe ediyor. Buna faiz oranlarının yükselmesine yol açabilecek daha yüksek enflasyon beklentilerini de ekleyin. İşte bu nedenle yatırım fırsatları kurumaya başlayabilir.

Merkez bankaları da ekonomilerini parayla dolduruyor ve bu da fiat para birimlerinin değer kaybetmesine ilişkin endişelere yol açıyor. Sonuç olarak, hem altın hem de kripto para birimleri ek ilgi görüyor.

Bugün harcamak için yarından borç almak ancak bu kadar uzun süre sürdürülebilir olabilir. Gelgit söndüğünde, kim yüzerek açıkta kalacak?

Bir Değer Deposu Olarak Altın

Altın binlerce yılını güvenilir bir değer deposu olarak harcadı, öyle ki dünya çapında merkez bankaları ve hükümetler bir rezerv varlık olarak altına sahipler. 1970'lere kadar ABD doları bile altın tarafından destekleniyordu. Bu güvenli liman varlığı, kıt bir meta olarak depolandı, çıkarıldı ve ticareti yapıldı.

Altın sınırlı bir arza sahiptir, makul ölçüde iyi taşınabilir ve satın alma gücünü zaman içinde korumuştur. İster bir altın tutkunu ister Bitcoin maksimalisti olun, değerli metaller gibi emtialara yatırım yapmanın ardındaki fikir, devalüe edilmiş itibari para birimlerine karşı korunmak olmuştur.

Kripto Para Devrimi

Bitcoin ilk piyasaya sürüldüğünde, bir “dijital altın” biçimi olarak lanse edildi. Blockchain teknolojisi kullanılarak oluşturulan kripto para birimleri, güvenli, gizli ve hızlı para transferi için eşler arası bir ağ sunar. Herhangi bir para miktarı için işlem ücretleri düşük olabilir ve küresel transferler herhangi bir zamanda gerçekleşebilir. Kripto para birimleri de sınırlı arz ile oluşturulabilir ve bu da değerlemelere bir kıtlık faktörü getirir.

AABBG Token Nedir - Kripto İnovasyonu ile Altın İstikrarı ile Birliktelik

ABD merkezli bir kaynak şirketi olan Asia Broadband, Inc. (OTC: AABB), altın istikrarını kripto inovasyonuyla birleştirme ruhuyla, fiziksel altın destekli bir kripto para birimi AABB Gold (AABBG)’yi yarattı. Altın destekli tokenler, her iki piyasadan fiyat artışı potansiyelini korurken, hem altın hem de kripto para özelliklerinden yararlanabilir. AABBG'nin başlıca avantajları şunlardır:

Değerde İstikrar

Minimum token fiyatı, altının mevcut spot fiyatıyla bağlantılıdır; bu, tokenin, kripto para birimi alanına göre altının daha düşük oynaklığından yararlandığı ve bir istikrar duygusu sunduğu anlamına gelir. Devalüe edilmiş itibari para birimlerinin korkuları göz önüne alındığında, altın için boğa durumu bozulmadan kalıyor ve AABBG, artan altın fiyatlarının bir fonksiyonu olarak da yükselebilir. Altın fiyatı dalgalandıkça, AABBG tokeninin zemini değişebilir, ancak tokenin potansiyel yukarı yönlü fiyatı piyasa talebi tarafından yönlendirilecektir.

Token Çıkartmak İçin Devrimci Madencilik

AABB Gold Token, Asia Broadband, Inc. tarafından sahip olunan ve işletilen altın madenleri ve 30 milyon dolarlık fiziksel altın rezervleri tarafından desteklenen hibrit bir kripto para birimidir. Şirket, benzersiz bir kaynak olarak kendi madencilik projeleriyle ve yedek olarak geleneksel üçüncü taraf kaynaklarıyla tokenleri %100 rezervlerle destekleme sözü verdi. Dikey olarak entegre edilmiş Maden-Token konsepti, türünün tek örneğidir.

Çoğu altın destekli token projesinin aksine, Asia Broadband, Inc. masaya değerli metal endüstrisi hakkında zengin bir deneyim getiriyor. Madencilikle başlayan üretim sürecine katılım, Meksika'daki altın projelerinin satın alınmasından Asya'daki geniş müşteri satış ağlarına kadar uzanan benzersiz bir ağ sağlar. Küresel satış ilişkileri, AABBG talebi potansiyeline katkıda bulunur.

Borsa Öncesi Listeleme

Agresif bir şekilde şirket büyümesini sürdürmeye ek olarak, AABB Eylül 2021'in başlarında özel bir borsa başlatma planlarını yürütüyor. Bu, AABBG token sahiplerinin likiditeye hızlı ve kolay erişim sağlamasına ve tokeni Litecoin, Ethereum veya Bitcoin ile alınmasına imkan sağlıyor.

Borsa platformu işlem gelirleri, token değerlemesini daha da iyileştirebilir ve muhtemelen fiyat artışına yol açabilir. Sınırlı miktarda token arzı göz önüne alındığında, bir borsa listesinden önce tokenlere sahip olmak çekici bir fırsat sunar.

AABBG Token ve Cüzdan Özellikleri

Başlangıç olarak, token, 30 milyon dolar değerinde fiziksel altın ile desteklenen maksimum yalnızca 5,4 milyon token arzına sahiptir. Tokenler yalnızca ek rezervler edinilirse serbest bırakılır. Her token 0.1 gram altın ile desteklenir ve her token %100 fiziksel altın ile desteklenir. Lansmanın ilk 2 haftasında 1 milyon doların üzerinde token başarıyla satıldı.

AABB Cüzdan özellikleri şunları içerir:

● Hızlı ve verimli B2B ve B2C işlemleri

● İşlemler üçüncü taraflara görünmez olduğundan veri gizliliği

● E-posta, SMS veya sosyal medya yoluyla anında kripto gönderme ve alma

● Ekstra kazançlar için tavsiye programı

● Parola ve PIN kodu koruması

● Desteklenen varlıklara örnek: AABBG, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, PerksCoin, Dash, Cardano, EOS, Tron, Iota ve daha fazlası!

● Müşterilerin geri ödeme ödülleri kazanmaları için sadakat programlarının kurulması.

AABBG Nasıl Satın Alınır

Token satın almak için AABB Cüzdanını Google Play Store veya Apple Store'dan uygun bir şekilde indirin, bir hesap oluşturun ve “Dönüştür”e tıklayın. Müşterini Tanı (KYC) sürecinden geçtikten sonra AABBG'yi satın alabilirsin. Güvenli cüzdanı kullanarak AABBG'yi tek bir tıklamayla anonim olarak aktarabilirsiniz.

AABBG'nin Geleceği

AABBG token oluşturmanın arkasındaki şirket olan Asia Broadband, Inc. (OTC: AABB), paydaşlarının yararına büyümeye ve genişlemeye odaklanmıştır. Bu yılın Mart ayında, AABB hissesi, hissedarlara artan temettülerle ilgili haberlerin arka planında, birkaç gün içinde %100'ün üzerinde bir parabolik ralli yaşadı. Şirket ayrıca gelecekteki token satışlarını desteklemek için hızla üretime sokmak üzere altın projelerini agresif bir şekilde hedefliyor.

AABBG, Asia Broadband'ın küresel olarak altın satma konusundaki kökleriyle desteklenen küresel satışlarla, altın desteğiyle güvence altına alınan dünya çapında bir borsa standardı olmayı sürdürüyor. Genişleyen token sirkülasyonu, pazar talebi ve yüksek büyüme gösteren bölgelerde pazarlama taahhüdü ile iyileşecektir.

Kripto para piyasası ve altın piyasası büyümeye devam ederken, belirsiz zamanlarda riskten korunmanın yanı sıra, değer yaratan ve gelişebilecek tüm ekosistemleri inşa eden AABB gibi şirketler de büyümeye devam ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ