Çoğu yatırımcı, bir sonraki harika yatırım fikri için sürekli olarak araştırma yapıyor. Son birkaç yılda Bitcoin, Ethereum ve Cardano gibi birkaç kripto para birimi popüler oldu.

AABB Gold Token

Çoğu yatırımcı, bir sonraki harika yatırım fikri için sürekli olarak araştırma yapıyor. Son birkaç yılda Bitcoin, Ethereum ve Cardano gibi birkaç kripto para birimi popüler oldu. Amazon, Facebook, Netflix ve Google gibi teknoloji hisselerinin tümü de yatırımcılar için bir önemli artışlar sağladı.

Bununla birlikte, bu varlıkların birçoğu iyi performans göstermiş olsa da, şu anda birçok yatırımcı tarafından göz ardı edilen muazzam potansiyele sahip bir varlık türü var. Bu varlık türü, altın destekli tokenlerdir. Altın destekli tokenler altına sabitlenir ve altının fiyatını takip eder ve sonuç olarak altın fiyatıyla birlikte yükselir ve düşer. Hem altın hem de altın destekli token, dünya çapında gerçekleşen hızlı parasal genişleme nedeniyle şu anda mükemmel bir yatırım seçeneğidir.

AABBG – %100 fiziksel altın varlıklarıyla destekleniyor

22 Mart 2021'de Asia Broadband, Inc. (OTC: AABB), AABB Gold (AABBG) tokenlerinin, Şirketin şu anda elinde bulundurduğu 30 milyon ABD Doları tutarındaki fiziksel altınla desteklenen ilk token çıkışını duyurdu. AABBG bir stablecoin değildir, ancak token fiyatının 0,1 gram spot altın fiyatında desteklenen istikrarlı bir token kalitesine sahiptir.

Token, gelecekteki madencilik üretiminden elde edilen ek fiziksel altın, nakit rezervlerden satın alınan altın veya kredi ile %100 desteklenmeye devam edecek. Madenden Tokene altın desteğinin bu dikey entegrasyonu, AABB Gold tokenlerini piyasada öne çıkarıyor.

Yeni tokenler, yalnızca Şirketin elinde bulundurduğu altın miktarına göre serbest bırakılır.

Her bir AABBG tokeninin altınla desteklenmesini sağlamak için Şirket, yalnızca rezervinde altın olduğunda yeni tokenler yayınlar. Bu, yüzde yüz altınla desteklenmeyen hiçbir AABBG tokeninin asla olmayacağı anlamına geliyor.

AABBG tokenleri, ons yerine gram altınla destekleniyor ve bu da onu günlük yatırımcılar için daha uygun fiyatlı hale getiriyor.

Şu anda altının fiyatı 1.832 USD civarında. Bu, birçok yatırımcı için tek bir ons altını bile erişilemez hale getiriyor. Bu nedenle Şirket, altına dayalı tokenlerini ons altın yerine gram altın olarak fiyatlandırmaya karar verdi. AABBG tokenleri, bir gram altının onda birini temsil eder. Şu anda bir gram altının fiyatı 60 $ civarında, yani her AABBG tokeni şu anda yaklaşık 6 $ değerinde. Bu fiyat, altının fiyat hareketlerine göre dalgalanmaktadır.

Asia Broadband'ın kendi AABB Wallet’ı var ve kendi Tescilli Kripto Borsasını kuruyor

Şirket, müşterilerine çok daha sorunsuz ve eğlenceli bir token satın alma ve depolama deneyimi sağlamak için kendi kripto cüzdanını ve borsasını geliştirmek için Core State Holdings Corp. ile ortaklık kurdu. Yaklaşan borsa, AABB Wallet kullanıcılarının BTC, ETH ve LTC gibi büyük kripto para birimleri için AABB Gold tokenlerinin hızlı iki yönlü değişimini tamamlamalarına izin verecek. Ek olarak, AABBG, dolaşımdaki sınırlı token arzı ile birlikte piyasa talebine bağlı olarak, büyük kripto para birimleri ile aynı fiyat artışı potansiyeline sahip olacaktır.

Asia Broadband, Inc. hızla büyüyor

Asia Broadband, Inc., ağırlıklı olarak Latin Amerika'da madencilik faaliyetleri yürüten, ABD merkezli küçük bir kaynak madenci ve kaşiftir. 2021 yılının ilk çeyreğinde, Guerrero, Meksika'daki madencilik mülklerini satmalarına atfedilebilecek 67.76 Milyon $ bildirdiler ve AABB'ye 52 Milyon $ nakit, 30 Milyon $ külçe altın ve Şirketlerine %28 hisse yeniden tahsisi sağladılar.

Şirket şu anda 100 milyon doların üzerinde varlığa sahip, bu da bir önceki yıla göre yaklaşık olarak beş kat daha fazla büyüme sağlıyor. Yakın zamanda, Meksika, Nayarit'teki Acaponeta'nın üretken madencilik bölgesinde tarihi bir üretim altın madeni mülkü edinme Niyet Mektubu ile ilgili olarak haritalama ve kaya numunesi tahlil sonuçları aldı. Acaponeta altın projesi, Şirketin altın üretimi elde etmeye ve AABB'nin fiziksel altın stoklarını artırmaya yönelik stratejik genişleme girişimine bir başka olası yüksek getirili varlık ilavesidir.

Sonuç

Şirketin hibrit altın destekli AABBG tokeni, mükemmel bir uzun vadeli yatırımdır. Bunun nedeni, yatırımcılara altta yatan altın varlığını satın almak ve depolamak zorunda kalmadan altına maruz kalma olanağı sunabilmesidir. AABBG'ye sahip olmak, gerçek altına sahip olmaktan sonsuz derecede daha uygun olmakla kalmaz, aynı zamanda sonsuz derecede daha taşınabilirdir. Altın külçelerini uluslararası hatlar üzerinden taşımaya çalışırsanız, yerel hükümet tarafından altınlarınıza el konulabilir. Ancak, altın destekli tokenler uluslararası hatlar üzerinden otomatik olarak taşınabilir. Tek ihtiyacınız olan bir akıllı telefon.

Ek olarak, AABBG ile altının bir kasada saklanması için ödeme yapmanız gerekmeyecek. Bu, paradan tasarruf etmenize ve yatırımınızın getirisini artırmanıza yardımcı olacaktır. AABBG, gerçek altınla uğraşmanın baş ağrısı olmadan, geleneksel altının sağladığı değer saklama ve enflasyon riskinden korunma avantajlarının tümünü sağlar. Bununla birlikte, her bir ons fiziksel altın ile desteklenmektedir. Bu nedenle, yüksek potansiyele sahip iyi bir enflasyon riskinden korunma arıyorsanız, AABBG harika bir seçenektir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ