Kripto para birimi endüstrisi, yalnızca en güçlü ve en iyi projelerin uzun vadede hayatta kalmasıyla doğal olarak gelişir.

Aave (AAVE) ve ApeCoin (APE) Kaybeden Zemin. Yatırımcılar TMS Network

Kripto para birimi endüstrisi, yalnızca en güçlü ve en iyi projelerin uzun vadede hayatta kalmasıyla doğal olarak gelişir. Gerçekten devrim niteliğindeki kripto para birimleri piyasalar için sütun olma eğilimindeyken, geride bol miktarda cüruf kalıyor ve bunlar genellikle faydasız yutturmaca döngülerinden muzdarip paralar olacak. İki potansiyel örnek Aave (AAVE) ve Apecoin (APE) olabilir.

TMS Network (TMSN) gibi bir alt türü yeniden tanımlayacak gibi görünen projeler 2023'te gelişmeye hazırlanıyor ve bu özel platformun ayakta kalabilmesinin birkaç nedeni var. Aave (AAVE) ve Apecoin'in (APE) neden değer kaybettiğini ve yatırımcıların neden TMS Network (TMSN) ön satışına odaklandığını öğrenmek için okumaya devam edin.

Ave (AAVE)

Aave (AAVE) gibi kripto para birimlerine bakıp 90$ değerinin yatırım yapmak için umut verici bir token olduğu anlamına geldiğini düşünmek kolaydır. Ancak, bağlam her şeydir ve Aave'nin (AAVE) geçmiş değerlemelerine bakarsanız, bu kolaydır. son iki yılda büyük miktarda değer kaybettiğini görmek için. Kripto para birimlerinin çoğu son ayı piyasasında değer kaybederken, Aave (AAVE) erken düştü ve kripto para Mayıs 2022'den bu yana değerlemede neredeyse hiç hareket etmedi. Aave'yi (AAVE) bir memecoin olarak adlandırmak yine de haksızlık olur - Aave (AAVE) ağı, oldukça gelişmiş bir açık erişim blok zinciri platformu olarak başladı. Ne yazık ki, bu, Aave'yi (AAVE) karmaşık ve yeni başlayanlar için erişilemez hale getirerek, Aave (AAVE) boğa koşusunu yakın zamanda pek olası kılmıyor.

ApeCoin (APE)

Bazen yenilikçi ve son teknoloji bir blockchain hizmet sağlayıcısı, yalnızca meme yatırım kültürüne dahil olarak kendisini engellemek için büyük bir vaatle gelir. ApeCoin (APE) bunun en iyi örneğidir. Şirket, blockchain teknolojisini fütüristik Web3 deneyimlerine entegre etmeye yardımcı olmaya çalışırken, adı ve Reddit'in /r/WallStreetBros ile olan ilişkisi ne yazık ki ApeCoin'in (APE) zemin kaybettiğini gördü. , ancak yutturmaca ciddi şekilde kısa sürdü ve ApeCoin'in (APE) değeri neredeyse bir yılda 10 doları geçmedi. ApeCoin'in (APE) sahip olduğu teknoloji kripto endüstrisine bir miktar değer sunabileceği için bu gerçekten bir israf, ancak tokenin itibarının $APE'nin bir kez daha yükselmesine izin vermesi pek mümkün değil.

TMS Network (TMSN)

Aldatmaca ve viral olmak şimdiye kadar yalnızca bir kripto projesi elde edecek, ancak TMS Network gibi platformlar meraklılarına bunun gerçekte nasıl yapıldığını gösteriyor.TMS Network (TMSN), merkezi olmayan bir ticaret ve yatırım platformudur ve TMS Network (TMSN) tokeninin sahiplerine izin verir Kripto, CFD'ler, FX ticareti ve çok çeşitli diğer dijital varlıklarda $TMS'ye özel yatırım seçenekleri.

Şirket, çeşitli yatırımların tanıtımında bu özellikleri sağlar ve bu temel değerler, TMS Network'ün (TMSN) uzun vadede güncel kalmasını sağlayacak olan şeydir. TMS Network (TMSN), çeşitli yatırımları kolaylaştırmanın yanı sıra tüm TMS Network (TMSN) yatırımcılarına eğitim içeriği, sosyal ticaret toplulukları, ticaret botları, analitik araçlar ve birinci sınıf müşteri hizmetleri sağlar.

Token sahipleri, kripto paranın geleceği hakkında oy kullanma hakkını bile elde edecekler. Tüm bunlar göz önüne alındığında, Aave (AAVE) ve ApeCoin (APE) gibi projelerle karşılaştırıldığında TMS Network'ün (TMSN) önemli bir mesafe kat etmesi şaşırtıcı değil.

Daha da dikkat çekici olan şey, TMS Network'ün (TMSN) sadece 0,0047$'lık düşük bir minimum yatırım sunarak, daha önce bu tür fırsatlardan dışlanmış olabilecek tacirler ve yatırımcılar için onu erişilebilir kılmasıdır.

Bugün TMS Network devrimine katılın ve ticaretin geleceğinde yeni bir olasılıklar dünyasına tanık olun.

Son Düşünceler
ApeCoin'in (APE) Web3 odağı ve Aave'nin (AAVE) arkasındaki gelişmiş teknoloji, blok zinciri dünyasında umut verici seçenekler sunarken, bu şirketler sürekli olarak zemin kaybediyor ve uzun ömürlülük eksikliği gösteriyor. TMS Network (TMSN)) ise, yüksek düzeyde erişilebilir bir yatırım platformu, geniş bir eğitim içeriği portföyü ve platformun gelişmesine yardımcı olacak bir topluluk tarafından desteklenen, 2023'te yeni zirvelere ulaşmak için büyük bir potansiyel gösteriyor. Aldatmaca satın almak yerine şirketlere uzun vadeli yatırım yapmak her zaman akıllıcadır, bu nedenle çok geç olmadan TMS Network (TMSN) ön satışına dahil olduğunuzdan emin olabilirsiniz!

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ