MEP Dr. Stefan Berger, Cardano Vakfı CEO'su ile bir araya gelerek AB'de blok zinciri gelişimini destekleme taahhüdünü gösterdi.

AB Parlamentosu: “Cardano Kripto Alanında Bir Roket” – ADA Fiyatı Artacak Mı?

MEP Dr. Stefan Berger, Cardano Vakfı CEO'su ile bir araya gelerek AB'de blok zinciri gelişimini destekleme taahhüdünü gösterdi. Cardano blok zincirini “kripto alanında bir roket” olarak nitelendirerek övdü.
Avrupa Parlamentosu Üyesi Stefan Berger, Cardano Vakfı CEO'su Frederik Gregaard ile son karşılaşmasının ardından yakın zamanda Cardano blok zinciri ağı için övgüler yağdırdı. Cardano Vakfı, AB'nin blok zinciri ortamına giriş yapmak için çalışıyor.

AB, blok zinciri ve kripto inovasyonu için yeni politikalar üzerinde çalışırken, Cardano bu konuda politika yapıcılarla işbirliği yapıyor.

Cardano Vakfı CEO'su 25 Ekim Salı günü tweet'inde şunları söyledi:

@DrStefanBerger MEP ile görüş alışverişinde bulunmak için bugün @Europarl_EN'i ziyaret etmek gerçek bir zevkti - o, #Cardano hakkında akıllı sorular soran ve AB genelinde blok zinciri uygulamalarının gelişimini desteklemeye kararlı, tutkulu ve ilgili bir politika yapıcıdır.

Stefan Berger daha sonra “Cardano kripto alanında bir roket, devam et” diyerek selamlamalara karşılık verdi. Ayrıca Berge, ikisinin AB'deki kripto düzenleyici önlemlere özgü Kripto Varlıklar Düzenlemesinde (MiCA) Piyasalar hakkında tartışmalar yaptığını da belirtti.

Dr. Stefan Berger, son üç yılda bir Alman ekonomist ve politikacı olarak hizmet vermiştir ve Hıristiyan Demokrat Birlik'e (CDU) üyedir. Stefan Berger, Avrupa Parlamentosu üyesi olmadan önce Kuzey Ren-Vestfalya Eyalet Parlamentosu'nda da görev yaptı.

Bu yılın başlarında, Avrupa Parlamentosu Ekonomik ve Parasal İşler Komitesi, kapsamlı bir kripto düzenleme paketi – Kripto Varlıklarda Piyasalar veya MiCA – için bir taslak kabul etti. Bu çerçeve, kripto endüstrisinin çeşitli yönlerini ele almayı amaçlamaktadır. Bu, tüm kripto platformlarının düzenlenmesinin yanı sıra tüm büyük dijital varlıkların ve sabit paraların durumunu içerir.

Cardano (ADA) Fiyatı %10'u Aştı

25 Ekim Salı günü, Cardano'nun yerel kripto para birimi ADA da yüzde 10'dan fazla yükselen kripto piyasası rallisine katıldı. Basın saatinden itibaren, ADA son 24 saatte yüzde 9.57 arttı ve şu anda 13.8 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 0.40 dolardan işlem görüyor.

Cardano'nun yerel kripto ADA'sı son birkaç aydır bazı iyi hamleler gösteriyor. ADA fiyatı da 0,50 dolara yakın yükseldi, ancak daha geniş pazar ralliyi desteklemediği için sonunda kazanımlardan vazgeçti. 22 Ekim'deki son hafta sonu, zincir içi veri sağlayıcısı Santiment, Cardano'nun (ADA) değerinin düşük göründüğünü bildirdi. Şunları kaydetti:

Cardano şu anda Ocak 2019'dan bu yana gerçekleşen değerine kıyasla en düşük nispi konumunda bulunuyor. Bu, ortalama tüccar kayıplarına dayalı olarak düşük değerlemenin bir işaretidir. $ADA'nın fiyatı, MVRV Z-Skorunun bu seviyeye ulaştığı son 3 ayda iki katına çıktı.

Cardano'nun bir kez daha 0,50 dolara yaklaşan bu fiyat rallisine devam edip edemeyeceğini görmek ilginç olacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ