Bu yazımızda sizlere ABBC Coin (ABBC) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ABBC Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

ABBC Coin (ABBC) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi ABBC Coin

Bu yazımızda sizlere ABBC Coin (ABBC) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ABBC Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

ABBC Coin (ABBC) Nedir?

Bitcoin'in yaratılmasının ardından, Bitcoin'in önerdiği merkezi olmayan ödeme sistemini geliştirebileceğini düşünen birkaç proje ortaya çıktı. Bu cesur bir hırstı, çünkü Bitcoin uzaydaki ilk hareket ettiriciydi ve yıllarca vahşi ortamda test edildi ve sonuç olarak geliştirildi, tekrarlanan hava koşulları nedeniyle onu orada en güçlü haline getirdi.

Bu doğa olsaydı, Bitcoin, piyasadaki en uygun oyunun hayatta kalmasında en güçlü hayatta kalan, apeks yaratığı olurdu. Diğer birçok token, Bitcoin'in belirli teknik yönlerini geliştirebileceklerini cesurca iddia etti, ancak işlemleri daha hızlı gerçekleştirebilseler bile, diğer açılardan başarısız oluyorlar ve bunun nedeni Bitcoin'in çok fazla nüfuza ve psikolojik desteğe sahip olmasıdır. Bu konuda daha sonra ayrıntılı olarak konuşacağım.

Yine de bu, ekiplerin Bitcoin'i devirmeye çalışmasını engellemedi. Oyuna bir ödeme ağı getirmeye odaklanan ekipler, bunu genellikle küçük bir farkla veya en azından bir ödeme sisteminden başka bir şeyle, örneğin ek özelliklerle yapar.

Bugün bahsedeceğim proje, “Ödemelerin Geleceği Güvenliği” cesur sloganıyla giden bir proje olan ABBC Coin. Neredeyse tamamen çevrimiçi alışveriş deneyimini hedefleyen ABBC Coin, esasen bir e-ticaret ve dijital deneyim ekosistemi inşa ediyor.

Bu yazıda, ABBC Coin'in tarihini, ağın amacını, ekibin kurduğu ortaklıkları ve bir ödeme ağı olma yolunda karşılaştığı yoğun rekabeti inceleyeceğim.

ABBC Coin, 2017 yılında Jason Daniel Paul Philip tarafından, projenin e-ticaret platformlarının karşılaştığı sorunlara bir çözüm olarak tasavvur edilmesiyle kuruldu ve ekip, özellikle ödeme sürelerine, nispeten büyük ücretlere ve sınırlı ödeme kanallarına vebalı sorunlar olarak işaret etti..

ABBC Coin, Mart ile Temmuz 2018 arasında İlk Coin Teklifini (ICO) yürüterek 3.5 milyon dolar topladı. Jeton başlangıçta Alibaba Coin adını ve ilgili markayı kullanmıştı, ancak o zamandan beri bundan uzaklaştı - birazdan tartışacağım bir nokta.

Proje, Ocak 2018'de kurulan ve ana pazarlarından biri olan Dubai'de bulunan ABBC Vakfı tarafından denetleniyor. ABBC'nin başlıca faaliyet gösterdiği diğer pazarlar Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ve Beyaz Rusya'dır.

2018, çoklu kripto cüzdan, alışveriş merkezi ve ABBC ödeme çözümünün piyasaya sürülmesinin yanı sıra cüzdanda yüz tanıma özelliklerinin uygulanması da dahil olmak üzere proje için birkaç gelişmenin olduğu bir yıldı.

2019, proje için daha mütevazı bir yıl oldu ve ABBC değişim Sitesinin lansmanını ve yüz tanıma sisteminin birden fazla alışveriş merkezinde uygulanmasını içeriyordu.

ABBC'nin Amacı

ABBC Coin'in hedef kitlesi öncelikle küçük ve orta ölçekli pazar yerleridir - ekibin belirttiği gibi "Amazon kadar büyük olmayan ancak henüz komisyona duyarlı olmak için yeterli trafiğe sahip insanlar." Ödeme güvenliğinin geleceği oldukça cesur bir slogandır.

Ağdaki belirli paydaşlar arasında pazar yeri sahipleri, tüccarlar, reklam platformları, reklamcılar, çözüm sağlayıcılar ve tabii ki son kullanıcılar yer alacaktır. Ekip, Monetha, Colu, Zeex, Ubcoin, Eligma, OB1, Ink Protocol, Open Sea ve diğerleri dahil olmak üzere diğer projelerden ilham aldığını belirtiyor.

ABBC Coin ekibi, kripto para tabanlı entegre bir alışveriş merkezi ağı olma hedefini desteklemek için Aladdin cüzdanı da dahil olmak üzere çeşitli özellikler yayınladı ve Aladdin Merkezi Olmayan Otonom Organizasyonu (DAO) kurdu. Cüzdan, gözetimsiz bir cüzdandır.

Proje yakında en büyük 50 çevrimiçi perakendeciyi tek bir platformda birleştirecek olan ABBC Buyaladdin'i hayata geçirecek. Esasen, kullanıcıların alışverişlerini kripto para birimi ile yapmaları için tek durak olan bir alışveriş merkezidir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ