ABD'li yetkililer, 2018'de ele geçirilen belirsiz bir kripto borsası olan CoinGather'in sahiplerine karşı iddiaları olabilecek kişileri arıyor.

ABD Adalet Bakanlığı 2018

ABD'li yetkililer, 2018'de ele geçirilen belirsiz bir kripto borsası olan CoinGather'in sahiplerine karşı iddiaları olabilecek kişileri arıyor.

Borsa Mart 2018'de, borsaya çevrimdışı olduktan ve yöneticilerinin kaybolduktan aylar sonra gelen bir hamle ele geçirildi - bir çıkış aldatmacasının gerçekleştiği inancını körükleyen eylemler bunlar.

Yine de, sosyal medya kanıtı, borsada en azından bazı müşterilere sahip olduğunu gösterdi - ve şimdi ABD Adalet Bakanlığı, kapanıştan etkilenebilecek olanları bulmaya çalışıyor.

29 Nisan görevine göre:

"Amerika Birleşik Devletleri, Dell PowerEdge Sunucusu, seri numarası JNFHSW1'de bulunan sanal para cüzdanlarında bulunan tüm kripto para birimleri veya diğer dijital varlıkları kaybetmeye çalışıyor. Bu cüzdanlara daha önce çevrimiçi olarak erişilebilen 'CoinGather' kripto para birimi borsası yoluyla erişilebilir. 21 Kasım 2017 tarihinde CoinGather cüzdanında kripto para birimine sahip kayıtlı bir CoinGather kullanıcısıysanız, geçerli bir hak talebiniz olabilir. "

15 Nisan tarihli sunucuya yönelik tutuklama emri, hükümetin gerçekte ne kadar para kaybetmek istediğini açıklamıyor. Bununla birlikte, potansiyel talep sahiplerinin zamanlaması açısından, şunları not ediyor:

"Lütfen bu eylemde talep sahibi olmak istiyorsanız, bu bildirimin gönderildiği tarihten itibaren otuz beş (35) gün içinde bir talepte bulunmanız gerektiğini unutmayın.”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ