ABD Demokratik cumhurbaşkanı adayı Andrew Yang, önceliğinin kripto para birimi ve blockchain ile ilgili açık ve şeffaf kurallar olacağını söyledi.

ABD Başkanlık Adayı Andrew Yang Kripto Para Birimi Konusunda Açık Ve Şeffaf Kurallar İstiyor

ABD Demokratik cumhurbaşkanı adayı Andrew Yang, önceliğinin kripto para birimi ve blockchain ile ilgili açık ve şeffaf kurallar olacağını söyledi. Kripto ile ilgili mevcut düzenlemelerin herkes için kötü olduğunu söyledi.

Bloomberg ile yaptığı röportajda ABD başkan adayı Andrew Yang, ABD'deki kripto para birimleriyle ilgili açık düzenlemeler yapılması çağrısında bulundu. Ayrıca kripto para biriminin mevcut durumu ve herkes için ne kadar kötü olduğu hakkında konuştu.

“Ülke Çapında Kripto Kullanımına İlişkin Tek Tip Kurallara Sahip Olmamız Gerekiyor.”

Düzenleme ve insanların banka hesaplarını ve kredi kartlarını kripto para birimine geçmek için kullanmalarına ilişkin görüşleri sorulduğunda, ülke çapında kripto para birimi kullanımı konusunda tek tip bir kural ve düzenlemeye ihtiyacımız olduğunu söyledi. Şu anda, devlet muamelesi ile devletin bu soykırımına sıkıştığımızı ve herkes için kötü olduğunu ekledi.

Andrew Yang’ın Kampanyası Güçleniyor

Andrew Yang, Demokrat partiden 2020 ABD Başkanlık seçimlerine aday. Andrew, 18 yaşın üzerindeki her yetişkin ABD vatandaşının her ay 1000 dolarlık bir çek alacağı önerilen Evrensel Temel Gelir yaklaşımı ile biliniyor. Andrew Yang, kampanya boyunca onu kripto alanında favori yapan yenilikçi teknolojiyi teşvik etmeye kararlıydı.

Son zamanlarda, Mark Twain ödülü sahibi Dave Chappelle, yaklaşan seçimlerde Andrew Yang'ı desteklediğini açıkladı. Tesla’nın teknoloji dünyasının en etkili kişiliklerinden CEO'su Elon Musk da profesyonel kripto başkan adayına verdiği desteği tweetledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ