Portland State, MIT, Stanford, California Santa Barbara College ve diğerleri gibi ABD kolejleri zaten blockchain odaklı programlar sunuyor.

ABD’de Blockchain Prgramları Öğrencilerin İş Alternatiflerini Keşfetmelerine Yardımcı Oluyor

Portland State, MIT, Stanford, California Santa Barbara College ve diğerleri gibi ABD kolejleri zaten blockchain odaklı programlar sunuyor.

Bu programlar artan istihdam talebini karşılamak için başlatılmıştır ve üniversite öğrencileri bu sene kariyer alternatiflerini hızla keşfedebilirler.

Örneğin Portland Eyalet Üniversitesi, yakın zamanda “Enterprise Lab'de Blockchain” programlarını tamamladı.

Yuthas ve meslektaşı Stanton Heister'e yanıt olarak, kolej, üniversite öğrencilerini sektördeki blockchain gelişiminin bileşenleri hakkında eğitmek için açık kaynaklı bir iş blockchain ağı olan NULS Basis ile ortaklık kurdu.

NULS ve PSU, Yuthas ve Heister’in rehberliğinde 21 üniversite öğrencisinin başardığı iki uygulamalı girişimi birlikte planladı ve uyguladı.

Ek olarak, UC Santa Barbara ve California College Los Angeles blok zinciri hizmetleri sunmaktadır.

Her üniversite, blockchain eğitimini hızlandırmaya adanmış kar amacı gütmeyen bir grup olan Blockchain Hızlandırma Temeli'nin bir parçasıdır - kripto para analizi şirketi Cipher Trace, üniversite öğrencilerine kripto para dolandırıcılıklarını tespit etmek için şirketin ürünlerini kullanma konusunda tavsiyelerde bulunuyor

CipherTrace'in parasal analisti John Jefferies, daha önceki bir makalede örgütün üniversite öğrencilerini nakit hırsızlığını izlemek, uyumluluk eylemlerini yürütmek ve düzenleyici denetime izin vermek için finansal soruşturma yazılım sistemini kullanma konusunda eğiteceklerini ve eğiteceklerini söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ