ABD hükümetinin iş ilanları için Web portalı USAJOBS.gov'u ziyaret eden kişilr blockchain ile ilgili ilanlarla karşılaşıyor.

ABD Hükümetinin İş İlanları Blockchain İçin Fırsatlar Ortaya Koyuyor

ABD hükümetinin iş ilanları için Web portalı USAJOBS.gov'u ziyaret eden kişilr blockchain ile ilgili ilanlarla karşılaşıyor.

Her ikisi de Bilim, Teknoloji Değerlendirme ve Analitik (STAA) Ekibinin İnovasyon Laboratuvarı'ndaki roller için. Biri yeni ortaya çıkan teknolojiler için disiplinlerarası yardımcı direktör, diğeri de yeni ortaya çıkan teknolojiler için disiplinlerarası bir bilgisayar bilimcisi / mühendisi ilanları söz konusu. GAO, yasama organının bir parçası olan ve hükümet faaliyetleri için denetçi ve gözlemci olarak hizmet veren bir kurumdur.

Mesajlar, iş sorumlulukları arasında potansiyel işe alımların şunları yapacağına dikkat çekiyor:

Dijital defter (blok zinciri), bulut tabanlı 'hizmet olarak' yetenekleri (IaaS, PaaS ve SaaS dahil), Nesnelerin İnterneti gibi alanlarda ortaya çıkan teknolojiler için kullanım örneği prototiplerini tanımlayan, geliştiren, test eden ve değerlendiren, RPA ve diğer makine öğrenim sistemleri, sanal / artırılmış gerçeklik ve 5G teknolojileri bilgisine sahip olan kişiler. "

Alanda, bu sadece bir dizi yeni teknolojiyi, aralarında blockchain'i keşfetmek için inovasyon odaklı saflarını doldurmaya çalışan bir devlet kurumunun bir örneği olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ