Cumhuriyetçi Kongre adayı David Gokhshtein, şu anda onu satmayacağını söyleyerek Bitcoin'i takipçileriyle tekrar konuştu.

ABD Kongre Adayı: Bitcoin

Cumhuriyetçi Kongre adayı David Gokhshtein, şu anda onu satmayacağını söyleyerek Bitcoin'i takipçileriyle tekrar konuştu.

Kasım ayı başında ABD Kongresi Cumhuriyet Meclisi seçimlerinde aday gösterilen David Gokhshtein, yakın zamanda Twitter'da takipçileriyle kripto para birimlerini tartışmaya başladı. Çoğu zaman Bitcoin ile konuştu.

Bay Gokhshtein, Bitcoin'i satmayacağını söylemek için Twitter'a gitti.

"Bitcoin'imin hiçbirini kullanmayacağım"

Son tweet'lerinden birinde, David Gokhshtein, mevcut krizde Bitcoin'i kullanmayacağını yazdı. Tweeti, borsadaki durumun bu hafta düzeldiğini söyledi. Yine de, Kongre adayı bir değer deposu olarak düşünerek Bitcoin zulasına tutunacak.

Bitcoin maksimalistlerinin aksine, Gokhshtein pratik bir yaklaşıma sahiptir ve Bitcoin'in 'bir aracı değer olduğunu ve şimdilik başka bir şey olmadığını' ifade ediyor.

Michael Novogratz Bitcoin'den vazgeçebilir

Tanınmış bir Bitcoin boğası ve Galaxy Digital ‘kripto bankasının CEO'su Michael Novogratz geçtiğimiz günlerde bir CNBC röportajında Bitcoin bu yıl 20.000 dolara ulaşmadığı takdirde bundan vazgeçebileceğini söyledi.

2020 devam ettiği sürece, Novogratz BTC'de olumlu kalacak ve hatta bu yıl amiral gemisi kripto için yükseliş senaryosunda iki katına çıkacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ