Nasdaq listesinde yer alan kripto borsası Coinbase bugün 2022 misyonunu açıkladı ve ürün, tasarım ve mühendislik dahil olmak üzere farklı departmanlarında yaklaşık 2.000 çalışanı işe almayı planladığını belirtti.

Nasdaq listesinde yer alan kripto borsası Coinbase bugün 2022 misyonunu açıkladı ve ürün, tasarım ve mühendislik dahil olmak üzere farklı departmanlarında yaklaşık 2.000 çalışanı işe almayı planladığını belirtti. Coinbase ayrıca Coinbase Cüzdanının geleceği için iddialı planlarını da açıkladı. Halka açık kripto ticaret şirketi, kriptonun benimsenmesinin son birkaç yılda önemli ölçüde arttığını ekledi.

"Ürün, Mühendislik ve Tasarım ekiplerimizde 2.000'e Kadar Çalışan Eklemeyi Planlıyoruz"

"2022'de Ürün, Mühendislik ve Tasarım ekiplerimizde 2.000'e kadar çalışan eklemeyi planlıyoruz. Web3'ün geleceği için muazzam ürün fırsatları görüyoruz. Sektörümüzün emekleme döneminde olduğuna ve bireylerin katılımı için rampalar oluşturmanın yeni nesil kripto kullanım durumunu yönlendirmek için kritik öneme sahip olduğuna inanıyoruz. Ayrıca, NFT'ler gibi kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği barındıran ürünleri de içerecek şekilde genişletiyoruz ve güvenliği, kullanım kolaylığını ve erişilebilirliği geliştiren Coinbase Cüzdanının geleceği için iddialı planlarımız konusunda heyecanlıyız, ”dedi.

Coinbase, Şirketin En Son Super Bowl Reklamından Sonra Çevrimiçi Trafikte Şaşırtıcı Bir Artış Gördü

Kripto borsası devi, şirketin en son Super Bowl reklamından sonra çevrimiçi trafikte şaşırtıcı bir artış gördü. ABD firması ayrıca dijital para birimlerinin benimsenmesini artırmak için birkaç yeni pazarlama kampanyası başlattı. Aralık 2021'de Coinbase, 1 Ocak 2021 ile 30 Eylül 2021 arasındaki dönemi kapsayan üçüncü şeffaflık raporunu yayınladı. Rapora göre, kripto borsası ülkeler genelinde 73 milyondan fazla müşteriye hizmet veriyor. 2021'in başından bu yana kripto para birimlerinin genel olarak benimsenmesi artarken, Coinbase gelirlerinde ve toplam aktif yatırımcı sayısında keskin bir artış gördü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ