ABD kripto para borsası devi Coinbase, bu Nisan ayında NASDAQ'da doğrudan listelenmesinden bu yana ilk kez ilk çeyrek kazançlarını yayınladı.

ABD Kripto Borsası Coinbase, Güçlü İlk Çeyrek Kazançları Bildirdi

ABD kripto para borsası devi Coinbase, bu Nisan ayında NASDAQ'da doğrudan listelenmesinden bu yana ilk kez ilk çeyrek kazançlarını yayınladı.

Kripto borsası Coinbase, bu yılın başlarında halka açıldığından bu yana ilk çeyrek kazançlarını yayınladı. Coinbase, kazanç çağrısında, halka açıldığından bu yana muazzam sonuçlar gördüğünü açıkladı. Yatırımcı mektubunda “Rüzgar şu anda yelkenlerimizde ve iyi hissettiriyor” yazıyordu. Kripto borsası, kripto piyasalarındaki son patlama ve kurumsal ve perakende yatırımcıların ilgisi sayesinde gelirini ve net gelir artışını gördü.

Coinbase Toplam İşlem Hacminde 335 Milyar Dolara Ulaştı

Kripto borsası Coinbase, tahmini raporda öngörülen bir ölçü olan toplam işlem hacminde 335 milyar dolara ulaştı. Bu, geçen çeyreğe göre 90 milyar $ 'dan yaklaşık % 300'lük bir artışa işaret ediyor. Dağılım açısından, 120 milyar dolar perakende faaliyetten gelirken, diğer 215 milyar dolar kurumlardan geldi. Kripto borsaları hacim ve kullanıcı akışı gördükçe Bitcoin, Ethereum ve diğer altcoinler yeni zirvelere yükseldi. Özellikle Coinbase, 13 milyon doğrulanmış kullanıcı artışı bildirdi. Coinbase, son çeyrekte 43 milyon kullanıcıya ulaştı ve şu anda 56 milyonun üzerine çıktı. Aylık işlem yapan kullanıcıları 2,8 milyondan 6,1 milyona % 217 arttı.

 Coinbase, Dogecoin'i Yakında Platformunda Listeleyebilir

Borsa gelirinin çoğunu oluşturan Coinbase komisyon ücretleri, rakiplerinden önemli ölçüde daha yüksektir. CFO Alesia Haas sorulduğunda, ücretlerinin yüksek kalacağını yineledi: "Ücretlerden kazanmaya çalışmıyoruz. Ücretler konusunda rekabet etmeye çalışmıyoruz. En güvenilir olmak için rekabet ediyoruz ”dedi. Mem tabanlı kripto para birimi Dogecoin bu yıl % 10.000 arttı ve milyonlarca yeni kullanıcıyı, diğer borsaları ve rakipleri DOGE ekleyerek hızla harekete geçirdi. CEO Brian Armstrong, mem koin yaz saatine kadar eklemeye söz vererek bu konuyu ele aldı: "DOGE dahil olmak üzere, varlık almamızı nasıl hızlandıracağımızı düşündük ve çok çalışıyoruz."

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ