Yeni NFT projesi, özel ödül teklifleri aracılığıyla Miami Şehri'ndeki yerel işletmelere ve kar amacı gütmeyen kuruluşlara gelir sağlamaya yardımcı olacak.

ABD Miami Şehri, MasterCard ve Salesforce İle Ortaklaşa 5000 Ethereum NFT

Yeni NFT projesi, özel ödül teklifleri aracılığıyla Miami Şehri'ndeki yerel işletmelere ve kar amacı gütmeyen kuruluşlara gelir sağlamaya yardımcı olacak.

TIME, Miami'nin NFT stratejisini oluşturmasına yardımcı olurken Salesforce, NFT Bulut altyapısı aracılığıyla teknik yardım sunacak.

ABD'nin Miami şehri, yeni kripto yeniliklerinin ve teknolojilerinin benimsenmesinde her zaman bir adım önde olmuştur. Yakın tarihli bir gelişmede, Miami Belediye Başkanı Francis X. Suarez, MasterCard, Salesforce ve TIME Magazine ile ortaklaşa yenilikçi bir NFT girişimi başlattı.

28 Temmuz Perşembe günü Miami Belediye Başkanı, bu yıl içinde 5000 Ethereum NFT yayınlama planlarını paylaştı. Ayrıca, girişimin özel ödül teklifleri yoluyla yerel işletmelere ve kar amacı gütmeyen kuruluşlara gelir sağlayacağını da sözlerine ekledi.

Miami'den toplam 56 yerel sanatçı, 5.000 NFT'lik benzersiz bir koleksiyon yayınlamak için işbirliği yapacak. Bu NFT'lerin sahipleri, Mastercard'ın Priceless Miami programına erişimden ek avantajlar elde edecek. Buna Miami kültür kurumlarına özel turlar, yerel Miami restoranlarında benzersiz etkinlikler ve diğer benzersiz deneyimler dahildir. Gelişmeden bahseden Belediye Başkanı Francis X. Suarez şunları söyledi:

Bu girişimde TIME, Mastercard ve Salesforce ile ortak olmaktan heyecan duyuyorum. Miami Şehri web3 devriminin öncüsü olmuştur ve yenilerini çekerken mevcut işlerimizi desteklemek, sermaye artırmak ve vatandaşlarımız ve bu harika Şehri ziyaret edenler için deneyimler sağlamak için bu yeni teknolojileri kullanmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda, bu özgün yaklaşımı yerel sanatçıları ve hayır kurumlarını desteklemek için de kullanabiliriz.

TIME USA ve Salesforce'un Kritik Rolü

TIME, zaman içinde Web3 alanıyla aktif olarak ilgilendi. Böylece Miami'nin NFT stratejisini yürütmesine ve projeyi yürütmesine yardımcı olacak. TIME Başkanı Keith A. Grossman, hareketin Miam'ın Miami'nin ziyaretçileri ve sakinleri ile güçlü bağlantılar kurmasına yardımcı olacağını da sözlerine ekledi. Devamında şunları ekledi:

Öğrendiklerimizi ve uzmanlığımızı kullanarak bu programı web3 inovasyonunda lider olarak kabul etmiş olan büyük Miami Şehri için inşa etmekten ve TIME için diğer markaları ve kuruluşları başarılı bir şekilde bir araya getirmek için yeni bir girişimde ilk adımımızı atmaktan heyecan duyuyoruz.

TIME Başkanı Keith Grossman ayrıca Salesforce Web3'ün danışma kurulunun bir parçasıdır. Bu projede Salesforce, yeni ürünü NFT Cloud aracılığıyla NFT'lerin basımına ve satışına bakacak. Böylece Miami Şehri Salesforce teknolojisinden yararlanarak Web2 ve Web3 verilerini entegre edebilecek. Ayrıca yönetim, NFT sahipleriyle anlamlı bir şekilde bağlantı kurabilecektir.

Miami, Ethereum blok zincirinin bir Hisse Kanıtı (PoS) ağına geçişini takiben Aralık ayına kadar 5000 NFT'sinin tamamını başlatacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ