ABD Temsilciler Meclisi Küçük İşletmeler Komitesi, önümüzdeki hafta blockchain’in küçük işletmeler üzerindeki etkisini değerlendirecek.

ABD Temsilciler Meclisi Gelecek Hafta Küçük İşletmeler İçin Blockchain Avantajlarını Masaya Yatırıyor

ABD Temsilciler Meclisi Küçük İşletmeler Komitesi, önümüzdeki hafta blockchain’in küçük işletmeler üzerindeki etkisini değerlendirecek.

Kurulun web sitesine göre "Değişimin Yapı Taşları: Blockchain Teknolojisinin Küçük İşletmeler için Yararları" başlıklı oturum 4 Mart'ta saat 11: 30'da yapılacak. Duruşma, "yenilikçilerin ve girişimcilerin küçük işletmelerin üretkenliği artırmasına, güvenliği artırmasına, yeni pazarlar açmasına ve işlerin yapılma şeklini değiştirmesine yardımcı olmak için blockchain teknolojisini nasıl kullandıklarını keşfedecek."

Görünecek tanıklar Ownum CEO'su Shane Bigelow; Protokol Laboratuarları genel danışmanı Marvin Ammori; Amerikan Girişim Enstitüsü'nü ziyaret eden Jim Harper; ve PopCom CEO'su Dawn Dickson.

Komite başkanı Nydia Velázquez yaptığı açıklamada "Kongre'nin ülkemizin yenilikçi küçük işletmelerinin değişen ihtiyaçlarına ayak uydurması hayati önem taşıyor" ifadelerini kullanıyor ve ekliyor:

"Ülke çapında girişimciler zaten güvenliğini artırmak, ürünlerini yeni pazarlara yaymak ve günlük operasyonlarını yürütmek için blockchain kullanmaya başladılar. Kongre, blockchain'in nasıl kullanıldığını ve küçük işletmelerin ilerlemesine nasıl yardımcı olabileceğini net bir şekilde anlamalı."

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ