Şubat 2022'de Blockchain/NFTs oyunları için bir platform olan ABI Galaverse piyasaya sürülecek.

Şubat 2022'de Blockchain/NFTs oyunları için bir platform olan ABI Galaverse piyasaya sürülecek. ABI Galaverse, ABI Game Studio tarafından destekleniyor ve dünya çapındaki geliştiriciler için bir dizi yeni GameFI geliştirme fırsatı sunması bekleniyor.

Blockchain Oyunları İçin ABI Galaverse Platformu

2021 - 2022'de Blockchain/NFTs oyun endüstrisi, toplam on milyarlarca ABD Doları değerinde patlama yaşıyor ve gelecekteki gelişim trendini yeniden şekillendirerek dünya çapında milyonlarca programcı için değerli fırsatlar sunuyor.

Bu trendi takip eden Google Play ve App Store'da 2 milyardan fazla indirilen ABI Game Studio, ABI Galaverse adlı Blockchain/NFTs oyununa adanmış ekosistemi başlatmak için önemli bir karar aldı.

Galaxy Attack Revolution, New York - Amerika'daki Time Square'de tanıtılan ABI Galaverse ekosisteminde çalışan ilk oyundur. Blockchain teknolojisine dayanan ABI Galaverse Ecosystem, kullanıcıların NFT öğeleri alıp satabilecekleri ve oyun envanterine sorunsuz entegrasyon sağlayabileceği merkezi olmayan bir değişim olan tamamen Entegre bir pazar yerine sahiptir.

Sürdürülebilirlik: ABI Galaverse, bu platformdaki hizmetlerin sürekliliğini sağlayan sağlam bir sistem üzerine kurulmuştur.

Senkronizasyon: ABI Galaverse'deki NFT'ler/Blockchain oyunlarının özellikleri vardır ve dijital varlıklar birbirleriyle senkronize ve değiştirilebilir.

Açıklık: Oyun geliştirme topluluğunun bu platformda NFT'lerin/Blockchain oyunlarının geliştirilmesine katılmasını sağlar.

Benzer Ekonomik Sistem: Oyunculara küresel pazarda finansal kazanç arayışlarında yardımcı olun.

Desteklenebilirlik: NFT'lerin/Blockchain oyunlarının geliştirilmesi için spesifikasyonu ve ekosistemi destekleyin.

ABI Galaverse'deki ABI Token, BEP-20 uyumlu bir tokendir, yani kullanıcılar bunu bir BSC Ağı kullanarak gönderip alabilir. ABI Galaverse, oyunlarla entegre olacak şekilde tasarlanmıştır .Herhangi bir kullanıcı, ABI ekosistemiyle etkileşim kurmak için ABI Token'ı kullanabilir.

Bu ekosisteme katılan geliştiricileri desteklemek için ABI Galaverse, Blockchain/NFT oyunları geliştirmek için SDK'lar sağlar. ABI Galaverse, tüm akıllı sözleşme geliştirme ve arka uç güvenliği için bir Blockchain denetim ortağı olarak Verichains'i seçti.

ABI Galaverse CEO'su Bay Chinh Do, “ABI Galaverse, deneyimli Blockchain programcıları ile bir yıl boyunca hazırlandı ve kendi Blockchain departmanına sahip olacak” dedi. ABI Game Studio ayrıca ABI Galaverse için kapsamlı destek sağlayacaklarını söyledi.

Galaxy Attack Revolution - ABI Galaverse'in Potansiyel Bir NFT Oyun Projesi

Lansman etkinliği sırasında ABI Galaverse, ABI Galaverse ekosistemindeki ilk NFT oyunu olan Galaxy Attack Revolution'ı (GAR) da tanıttı. GAR, esnek oyun modları ve oyuncuların eğlendirmesine ve değerli oyun içi ödüller bulmasına yardımcı olan birçok NFT ürünü varyasyonu ile oyuncuların uzaydaki savaşlara katılmalarına olanak tanır.

Blockchain teknolojisi ve NFT'ler yalnızca son birkaç yılda dikkat çekiyor. Ethereum (ETH), Binance Chain (BNB) ve Solana gibi blok zinciri platformları, başarıyla geliştirilen binlerce Dapp ile büyük bir büyüme kaydetti.

Bir blok zinciri platformunun geliştirilmesine katılan ancak oyun segmentindeki güçlü yönlerine odaklanan ABI Galaverse, gelişme için büyük bir potansiyele sahiptir ve dünyadaki Blockchain/NFT oyun programcıları için birçok adil geliştirme fırsatı sunar.

ABI Galaverse Topluluklarına Katılın:

Twitter: https://twitter.com/abigalaverse

Telegram: https://t.me/abigalaverse

Ortam: https://abigalaverse.medium.com/

Anlaşmazlık: https://discord.gg/abigalaverse

Youtube: https://www.youtube.com/abigalaverse

Facebook: https://www.facebook.com/abigalaverse/

Galaksi Saldırı Devrimi: https://galaxyattack.io/

Medya bağlantısı:

İlgili Kişi: Zumi Nguyen

Şirket Adı: GALAVERSE LTD.

E-posta: [email protected]

Şehir: Road Town, Tortola

Ülke: Britanya Virjin Adaları

Web sitesi: https://galaxyattack.io

Kaynak: GALAVERSE LTD.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ