Bu yazımızda sizlere AC Milan Fan Token (ACM) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ACM Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

AC Milan Fan Token (ACM) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi ACM Coin

Bu yazımızda sizlere AC Milan Fan Token (ACM) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ACM Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

AC Milan Fan Token (ACM) Nedir?

AC Milan Fan Token (ACM), AC Milan Futbol Kulübü ("AC Milan") taraftarlarına Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak kulüp kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı program tokenidir.

Socios, Chiliz tarafından desteklenen spor ve eğlence organizasyonları için blockchain tabanlı bir hayran etkileşimi ve ödül platformudur.

ACM, Ethereum üzerine kurulu bir Yetki Kanıtı yan zinciri olan Chiliz Zincirinde bir yardımcı program belirtecidir ve esas olarak aşağıdakiler için kullanılır:

Yönetim: ACM sahipleri, AC Milan tarafından yayınlanan çeşitli sözleşme bağlayıcı "taraftar kararı" anketlerinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanabilirler.

Ödüller: ACM sahipleri, Socios'taki etkileşimlerden ödüller kazanabilir.

Staking: Gelecekte ACM, Fungible Token (NFT) ödülleri kazanmak için stake edilebilir.

ACM'nin toplam 20.000.000 token arzı vardır ve bunun 2.000.157'si başlangıçta bir Taraftar Token Teklifi yoluyla kulüp hayranlarına dağıtılmıştır. Kalan tokenler AC Milan tarafından tutuluyor ve topluluk faaliyetlerine katılarak ve doğrudan borsalardan satın alarak elde edilebilir.

ACM Coin Nedir?

AC Milan Fan Token (ACM), AC Milan taraftarlarına Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak kulüp kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı program tokenidir. Token, kullanıcıların özel ödüller, kulüp tanınırlığı ve daha fazlası için rekabet etmelerine olanak tanıyan bir üyelik anahtarı işlevi görür. ACM token sahipleri, AC Milan tarafından yayınlanan çeşitli "taraftar kararı" anketlerinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanabilir. AC Milan, sözleşmeye bağlı olarak anket sonuçlarına göre hareket etmekle yükümlüdür. Token sahipleri Socios platformuyla etkileşime girebilir (anketlere oy verme, yarışmalarda ve kısa sınavlarda rekabet etme, benzer düşünen kullanıcılarla bağlantı kurma / sohbet etme vb.) ve aşağıdakiler dahil olmak üzere ödüller kazanabilir:

Maç günü biletleri.

Özel deneyimler.

Resmi çevrimiçi mağazalardan geri ödeme teklifleri.

Uygulama içi CHZ bonusları.

Dijital rozetler.

Kulübe özel NFT'ler.

Gelecekteki ACM tokeni yardımcı programı şunları içerir:

VIP mal ve hizmetlerini kullanmak için ACM tkneleri harcamak.

ACM erişimini ortak uygulamalara/sitelere entegre etme.

NFT ödülleri için ACM'yi stake etmek.

Pure Collectibles (nadir estetik varlıklar).

Oyunlaştırılmış Yardımcı Program (Blockchain tabanlı oyunlar için NFT'ler).

Gerçek Dünya Yardımcı Programı (sahipliği, malların gerçek dünyadaki mülkiyeti, stadyumlara VIP erişimi, maç günü biletleri vb. anlamına gelen NFT'ler).

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ