En büyük Cardano NFT pazarı, banka kartı ve ApplePay aracılığıyla ADA satın alma fırsatı sunuyor.

ADA Artık En Büyük Cardano NFT Marketplace

En büyük Cardano NFT pazarı, banka kartı ve ApplePay aracılığıyla ADA satın alma fırsatı sunuyor. Cardano'nun en büyük NFT pazarı JPG Store, MoonPay ödeme hizmetinin platformuna entegre edildiğini duyurdu. Yeni çözümle kullanıcılar, ApplePay veya GooglePay'in yanı sıra banka kartlarını kullanarak ADA tokenlerini doğrudan satın alabilecekler. Böylece yatırımcılar, piyasadan ayrılmadan JPG Store'da Cardano ağı üzerinde oluşturulan NFT'leri satın alabilecekler.

Aynı zamanda JPG Store, MoonPay aracılığıyla ADA satın almanın yalnızca belirli bölgeler için geçerli olduğunu ve özellikle ABD'deki kullanıcılar için daha fazla tasarlandığını belirtir. MoonPay'in kendisi bir KYC prosedürü gerektirir ve hizmeti kullanırken banka kartı kullanmak daha iyidir.

Cardano NFT'leri veya CNFT'ler

Eylül 2021'de Cardano tabanlı akıllı sözleşmelerin piyasaya sürülmesinden bu yana, Cardano NFT'leri veya CNFT'ler, kripto pazarının bu hızlı büyüyen ve son derece popüler segmentinden paylarını alabildiler. Cardano'nun (ADA) şu anda Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) ile birlikte sürekli NFT projeleri yayınlayan üç ekosistemden biri olduğu iddia edilebilir.

Cardano'daki NFT'ler özellikle hip-hop yıldızları arasında popülerdir. Örneğin son zamanlarda, rapçi Soulja Boy, CNFT'leri nereden satın alabileceğini sorarak, çok "baharatlı" göründüklerini söyledi. Ardından 5 Nisan'da, Snoop Dogg ve oğlu Champ Medici'nin desteğiyle CNFT'nin "Clay Nation" koleksiyonu yayınlandıktan sonra Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson, ortak projeleri görüşmek üzere Long Beach rapçisi ile bir araya geldi.

Cardano NFT'lerinin artan popülaritesi ve bunları yalnızca CNFT'leri destekleyen cüzdanlar aracılığıyla ADA için satın alabileceğiniz gerçeği göz önüne alındığında, ADA'yı doğrudan pazarda banka kartlarıyla satın alma yeteneği harika bir çözüm ve son derece kullanışlı ve kullanışlı bir özelliktir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ