Kripto para birimi Cardano ADA, 200 günlük güçlü veya hayati hareketli ortalamasının yakınında işlem görürken, hacim de daha düşük seviyelerde yer alıyor.

Kripto para birimi Cardano ADA, 200 günlük güçlü veya hayati hareketli ortalamasının yakınında işlem görürken, hacim de daha düşük seviyelerde yer alıyor. Şu anda dijital varlık, 20, 50 ve 100-DMA'lık hayati hareketli ortalamaların altında işlem görürken, token şu anda 200-DMA desteğine sahip.

ADA /BTC kuru, 0.00003724 BTC'de -%0.82'lik bir kayıpla işlem görüyor ve ADA /ETH oranı, 24 saatlik zaman diliminde -%2.22'lik bir değişimle 0.0006217 ETH'de hafif satış baskısı ile uğraşıyor.

Cardano Fiyat Analizi

Kripto para birimi Cardano ADA fiyatı, daha düşük düşükler ve daha yüksek yüksekler şeklinde desenler oluştururken düşüş eğiliminde işlem görüyor. Ayrıca, kripto para şimdi 200-DMA destek bölgesine ulaşıyor ve hacim de daha düşük. Kripto para birimi ADA şu anda 20, 50 ve 100-DMA'lık hayati hareketli ortalamaların altında işlem görürken, hala 200-DMA desteğine sahip.

Kripto para birimi ADA, 50 ve 100 günlük hareketli ortalamada önemli bir engelle karşı karşıya ve önümüzdeki işlem seanslarında olumlu bir kırılma için hacmin iyileştirilmesi gerekiyor. Alt taraftaki destek 1,12 dolar ve 1,00 dolar, üst taraftaki direnç ise 1,36 dolar ve 1,49 dolar.

Kripto para birimi Cardano, haftalık zaman diliminde sağlam bir düşüş momentumu yansıtıyor

Kripto para birimi Cardano ADA, haftalık zaman diliminde daha düşük yüksekler ve daha düşük düşük desenler oluştururken sağlam bir düşüş momentumu yansıtıyor. Ayrıca, teknik parametreler, yaklaşan ticaret seanslarında kademeli olarak yükseliş veya pozitif bir eğilim gösteriyor. Bununla birlikte, 4 saatlik zaman çerçevesi hacmi daha düşüktür, bu da ortalama çizgisinin altına işaret ediyor ve olumlu bir kırılma için iyileştirilmesi gerekir.

Göreceli Güç Endeksi (yükseliş): Kripto para birimi Cardano ADA fiyatı RSI şu anda haftalık grafikte hafif yükseliş veya pozitif bir eğilim gösteriyor. Buna karşılık, RSI 43.25'te aşırı alım bölgesi CMP seviyelerine doğru ilerliyor.

Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama göstergesi (boğa), günlük grafikte biraz pozitif veya yükseliş eğilimini gösteriyor. Bu durumun nedeni, alıcının satıcı hattının (kırmızı) üzerindeki sinyal hattının (yeşil) olmasıdır.

Destek seviyeleri: 1,12 ABD Doları ve 1,00 ABD Doları

Direnç seviyeleri: 1,36 dolar ve 1,49 dolar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ