ADABoy Token, kullanıcıları için yüksek ADA ödülleri ile Binance Smart Chain'de piyasaya sürüldü.

ADABoy Token, kullanıcıları için yüksek ADA ödülleri ile Binance Smart Chain'de piyasaya sürüldü. ADABoy, gelişmiş Ekosistemlerinin bir parçası olarak CryptoMatch'i yaratırken 'Tinder of Crypto' olma yaklaşımlarını duyurmaktan gurur duyar. ADA yutturmaca başarısının üzerine inşa edilen ve özünde ince ayarlanmış bir sözleşme ile desteklenen ADABoy, ADA yansımalarında sahiplerini büyük ölçüde ödüllendiren, sorunsuz bir getiri simgesidir. CryptoMatch, kullanıcıların bir kripto para birimi yatırımında aradıkları özellikleri, memcoin veya yardımcı token olup olmadığını, örneğin hangi piyasa değerine girmeyi tercih ettiğinizi seçmelerine akıllıca izin verir ve gelişmiş kodlamalı akıllı bir algoritma aracılığıyla CryptoMatch, ardından size projeleri sunar.  Tüm bunlar, Tinder gibi flört araçlarına benzeyen, kaygan, ilgi çekici, kullanıcı dostu bir uygulamada gerçekleşir veADABoy'a bir ev ismi olma potansiyeli verir. Bu kadar çok sayıda özelliğe sahip böylesine heyecan verici bir platformun ortaya çıkarılması, yeni ve mevcut yatırımcılar için büyük fırsatlar sunuyor. Kurucular, güçlü bir ekibe ve kanıtlanmış bir stratejiye sahip olmanın projelerinin başarısı için temel olduğunu açıkça anlıyorlar. Teknolojik ilerlemeleri inovasyon tutkularıyla birleştirerek, benzersiz kitlesel benimseme için erişilebilirlik getireceğinden eminler.

ADABoy Token Yardımcı Programı

ADABoy, Binance Smart Chain'deki herhangi bir projede görülen en yüksek ADA ödüllerinden birini vererek, sahiplerini cömert bir pasif gelirle doğrudan ödüllendiriyor. Kripto meraklıları ve yatırımcılardan oluşan bir topluluk oluşturarak ilk günden itibaren güven ve güvenlik içeren sağlam bir ürün sunarlar. Likiditelerini genişletmek amacıyla Şubat 2022'ye kadar kilitlendi ve yatırımcılara ek konfor sağladı. ADABoy, merkezi olmayan finans dünyasında işleri sarsmak için fazlasıyla hazır. $ADABoy, ADA'da sahiplerini ödüllendiren sorunsuz bir getiri tokenidir. $ADABoy, ADBoy Ekosisteminin yerel hizmet tokenidir ve platformdaki işlem faaliyetlerinin temelini oluşturur. ADBoy, çok düşük işlem ücretleri kullanan Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuş RFI token tabanlı bir projedir. Statik yansımalar yoluyla sahiplerini $ADA tokenleri (BEP20) ile ödüllendirirler. Bu nedenle, %11 Alış vergisi ve %12 satış vergisinin %4'ü ADBoy tokenlerine sahip olan token sahipleri arasında yüzde bazında yeniden dağıtılır . Yıllık olarak %424'ün üzerinde kazanç elde edebilirsiniz ve ADA yansımalarını yeniden yatırırsanız, bu miktar neredeyse %3,700'e yükselebilir. Bu oranlara artık geleneksel merkezi finans kurumları aracılığıyla ulaşılamıyor, ancak ADAboy gibi kripto para birimi çözümleri, pasif bir gelir elde etmek için daha ucuz ve daha etkili bir yöntem sunuyor. Token, hem ekip hem de topluluk üyeleri tarafından 'Kule Saatleri' olarak bilinen düzenli geri alımlara tabidir. ADABoy token arzını azaltmak için düzenli token yakmaları da vardır ve bunu gerçekten deflasyonist bir token haline getirir. Bu ödüllerden yararlanmak için yatırımcıların en az 200 bin ADAboy tokeni bulundurması gerektiğini belirtmekte fayda var. $ADABoy aynı zamanda CryptoMatch'in yerel hizmet tokenidir ve platformdaki işlem faaliyetlerinin temelini oluşturur ve bunu gerçek gerçek dünya yardımcı programı ile gerçek bir kripto para birimi haline getirir.

KriptoMaç

Eskiden FDOGE olarak bilinen ADAboy, Cardano hayranları için kripto para birimi ve blok zinciri alanında yeni bir projedir. Ekibin odak noktası, güvenli ve güvenli bir şekilde pasif bir gelir elde etme fırsatı ile anlamlı bağlantılar yoluyla kripto para birimi endüstrisine daha fazla insan getirmektir. ADABoy'un CryptoMatch yönü, flört uygulamalarını kullanmaktan çok farklı değil. Bununla birlikte, kullanıcılar insanlarla randevuları değil, ilgilendikleri kripto projelerini arıyorlar, bu da bunu çok benzersiz bir konsept haline getiriyor. İlgi, sağa kaydırılarak gerçekleşir, diğer her şey sola kaydırılır. Kripto bükümlü bu popüler flört uygulamaları konsepti yenidir, ancak yatırımcıların güvenli kararlar almasına yardımcı olmaya büyük önem verir. ADABoy ekibi, CryptoMatch aracılığıyla erişilebilir hale getirilen tüm yeni projeler için zorlu bir inceleme süreci yürütüyor. Bu nedenle, güvenlik gereksinimlerini karşılamayan herhangi bir halı çekme amacı veya proje platforma eklenmeyecek ve kullanıcıların gönül rahatlığıyla kolayca kaydırabilmelerini sağlayacaktır. Ayrıca ADABoy projesi RugFreeCoins tarafından denetlenmiştir ve çok düşük risk derecesine sahiptir. ADABoy konseptinin birçok potansiyel kullanım durumu vardır ve CryptoMatch hizmeti, hem projeler hem de yatırımcılar için muazzam bir gelecek potansiyeli ortaya çıkarabilir.

İnovasyon ve Gelecek

ADABoy ekibi, gerçek inovasyona yönelik bir bakış açısıyla, en son teknolojiye yönelik derin bir tutkuyla birleştiğinde, oldukça benzersiz bir platformun temelini attı. Etkileyici bir yol haritası için temel oluşturmanın yanı sıra, agresif bir pazarlama baskısı yoluyla tokenleri  çok sayıda dijital para listeleme sitesinde listeleniyor. Projeye daha fazla görünürlük kazandırmak amacıyla çok sayıda AMAProjeye daha fazla maruz kalma ve yatırımcılara rahatlık sağlayarak gerçekleşti. Daha sonra ADABoy, kullanım durumlarını genişletmek için çalışacak. ADABoy için güçlü bir marka ve pazarlama aracı yaratarak kendi mal mağazalarını açacaklar ve yatırımcıların yatırımlarından gurur duymalarını sağlayacaklar. Staking işlevselliği konusunda daha fazla gelişme ve Ethereum ve Cardano ağlarında zincirler arası fikir ve çözümlere maruz kalma, ileride göreceğiniz bir şey. Çeşitli stratejik ortaklıklar ve yenilikçi fikirler, onları kitlesel benimsemeye tanık olmak için ön sıraya yerleştirir.

Çözüm

ADABoy, ürünlerini satmak için duman ve aynaları kullanmaya çalışan başka bir ödül tokeni değildir. Bu, yol haritasının her adımını gerçekleştirme konusunda uzun vadeli vizyona sahip deneyimli bir ekibin arkasında olduğu ciddi bir projedir. Kullanım durumları rakipsizdir ve bu alanda çok nadir görülen gerçek fayda sağlar. Şu anda 3 Milyonun biraz üzerinde bir piyasa değerine sahip olan bu projenin, zaman testini geçecek ve tüm sahiplerinin beklentilerini aşacak çok az projeden biri olduğuna inanıyorum.

ADBoy Token hakkında daha fazla bilgi edinmek içinAdaboytoken.com'u ziyaret edin.

Sosyal Bağlantılar:

Twitter :https://www.twitter.com/@adaboytoken

Telegram : https://t.me/ADABoyOfficial

Instagram :https://instagram.com/adaboytoken

Facebook : https://www.facebook.com/ADA.Boy.Token

Reddit: https://www.reddit.com/r/ADABOYToken

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCYJelvhOji7AWhcEqFUMDhw

Medya bağlantısı :

İrtibat Kişisi: Johan (Telgraf: @sonjohan28)

Şirket Adı : CryptoMatch LLC

E-posta : [email protected]

Şehir : Dubai

Ülke : Birleşik Arap Emirlikleri

Web sitesi :https://adaboytoken.com/

Kaynak : ADBoy

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ