Kripto öncüsü Adam Back, mevcut finansal durumun, Goldman Sachs olmasa bile Bitcoin'i 300 bin dolara itebileceğini düşünüyor.

Adam Back: Kriz Kurumsal Yatırımcı Olmasa bile BTC

Kripto öncüsü Adam Back, mevcut finansal durumun, Goldman Sachs olmasa bile Bitcoin'i 300 bin dolara itebileceğini düşünüyor.

Blockstream'den Adam Back, sınırsız para basımının perakende yatırımcıları Bitcoin'e yönlendireceğini ve fiyatı beş yıl içinde 300.000 dolara çıkaracağını söylüyor.

Bloomberg ile yaptığı röportajda - bir kez daha Bitcoin (BTC) yaratıcısı Satoshi Nakamoto olduğunu reddetti - Back, yüksek fiyat tahmininin arkasındaki düşüncesini ana hatlarıyla anlattı.

Bitcoin tanıtım bültenine atıfta bulunulan cypherpunk OG, BTC'nin uzun süredir beklenen kurumsal paradan dolayı boğa koşusuna girmesi gerekmeyebileceğini ekledi.

"Mevcut kurumsal çevre korunma hakkında daha fazla kişinin düşünmesine neden olduğu için ek kurumsal olarak benimsenmesi gerekmeyebilir," diyor

Fiyat değerlemesi beklentisiyle mayınladığı BTC'yi kim HODL olarak değiştirdi - Bitcoin'in lehine çalışan bir takım eğilimleri gösterdi. Bunlar, evden çalışan daha fazla insanın yanı sıra, çoğu yatırımdan iyi bir getiri elde etmeyi zorlaştıran aşırı değerli tahviller ve gayrimenkul yatırımlarını içeriyordu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ