Piyasadaki olumsuz fiyat performansına rağmen daha fazla yatırımcı ve yatırımcı ADA satın almaya başladı.

Piyasadaki olumsuz fiyat performansına rağmen daha fazla yatırımcı ve yatırımcı ADA satın almaya başladı.

Adresler 12,49 Milyar ADA Tuttukça Cardano Birikimleri Devam Ediyor

IntoTheBlock'un bildirdiği gibi, 2022'de üç aylık birikimin ardından daha fazla adres 12,4 milyar ADA'ya ulaşan adreslerdeki bakiyelerle madeni para satın almaya devam ettikçe Cardano için birikim aşaması devam ediyor.

Ne yazık ki, kripto para birimi arka arkaya yedinci negatif ayını oluşturma sürecinde olduğundan Cardano'nun piyasada iyi performans göstermesine yardımcı olmuyor. ADA'nın fiyat hareketindeki olumsuzluk, büyük olasılıkla ağdaki tutucu dağılımına bağlıdır.

BTC, SOL, ADA, SHIB: Kızıl Denizde Pazar

ADA pozisyonlarının çoğunluğunun ATH'de veya yakınında açılmasıyla, daha fazla tüccar biraz daha yüksek fiyattan satış yaparak kayıplarını nötralize etmeyi dört gözle beklediğinden, dijital para her toparlanma rallisinde sürekli satış baskısı yaşıyor.

Birikim Uzun Vadede Nasıl Yardımcı Olabilir?

Daha önce de belirtildiği gibi, Cardano kısa ve orta vadeli sahiplerinin çoğunluğu kripto paraya ATH'ye yakın bir yerden girdi, bu nedenle büyük olasılıkla kripto para birimi hızla değerini kaybetmeye başlar başlamaz varlıklarını düşürerek üzerinde çılgın bir baskı yarattı.

Dağıtım eğilimini geride bırakan birikimle birlikte, piyasaya daha fazla satın alma gücü akmalıdır. ADA'nın bir aylık grafiğine göre, aylık ortalama kayıp yaklaşık %25'ten %10'a düştüğü için etkileri şimdiden görebiliyoruz.

Kısa ve orta vadede, ADA, fiyatı %20 ila %40 arasında bir artışa getiren kripto para piyasasındaki son toparlanmaya rağmen maalesef değerinin %40'ından fazlasını kaybediyor.

Basın zamanında, Cardano 0,88 dolardan işlem görüyor ve son üç gün içinde yaklaşık %10 kaybetti. Yıllık performansa gelince, 2022 ADA için olumlu fiyat performansı getiremedi ve varlık hala keskin bir düşüş trendinde hareket ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ