Bu yazımızda Adventure Gold (AGLD) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylelikle AGLD Coin hakkında net bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Adventure Gold (AGLD) Nedir? İşte Ayrıntılarıyla AGLD Coin

Bu yazımızda Adventure Gold (AGLD) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylelikle AGLD Coin hakkında net bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Adventure Gold (AGLD) Nedir?

Adventure Gold (AGLD), yalnızca Loot NFT sahipleri için açık kaynaklı bir oyun içi para birimi olarak hizmet veriyor ve oyun ekosisteminde devrim yaratıyor. Birincil amacı, Loot meraklılarının Snapshot aracılığıyla teklifler oluşturmasına ve oylamasına olanak tanıyarak topluluğun yönetime katılımını kolaylaştırmaktır.

Loot NFT oyun deneyimini geliştiren AGLD, topluluk tarafından geliştirilen bir yönetişim tokeni olarak öne çıkıyor. Kullanımı, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli önemli alanları kapsar:

Yönetişim: AGLD token sahipleri, AGLD topluluğunu doğrudan etkileyen konularda öneride bulunma ve oy kullanma yetkisine sahiptir.

Açık kaynaklı bir NFT oyun girişiminin önemli bir parçası olan Loot NFT'ler, gaz ücretleri hariç sıfır edinme maliyetiyle 8.000 Loot NFT elde etmek için dikkate değer bir fırsat sunmaktadır.

AGLD token basımı ile ilgili olarak, 5 Ekim 2021 itibarıyla sezon sayısında herhangi bir sınırlama olmaması ve sınırsız token üretimine olanak sağlaması dikkat çekicidir.

 AGLD'nin maksimum token arzı 80.000.000 iken, dolaşımdaki arz şu anda 76.590.001 tokenı (maksimum token arzının ~%95,74'ü) oluşturmaktadır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ