Tüm Polygon topluluğu heyecanla ışıldıyor ve merakla beklenen Polygon zkEVM bugün piyasaya sürüleceği için bu hafta tüm gözler Polygon'a odaklandı.

Ağı Daha Hızlı ve Ölçeklenebilir Hale Getirmek İçin Bugün Piyasaya Sürülen Polygon zkEVM – Bu, MATIC Fiyatlarını Artıracak Mı?

Tüm Polygon topluluğu heyecanla ışıldıyor ve merakla beklenen Polygon zkEVM bugün piyasaya sürüleceği için bu hafta tüm gözler Polygon'a odaklandı.
Polygon (MATIC) hala düşüş trendinde ve haftalık kayıplar henüz temizlenmemiş olsa da, MATIC'in fiyatına ilişkin görüşler, zkEVM'nin lansmanı ile boğaların uyanabileceği konusunda hâlâ büyük ölçüde olumlu.

Merakla beklenen zkEVM protokolünün bugün hayata geçmesi planlandığından, Polygon zkEVM yakında önemli bir kilometre taşını işaret edecek.

zkEVM, 2022'nin ortalarında kullanıma sunuldu ve zkEVM test ağı, aynı yılın Ekim ayında tanıtıldı. Polygon zkEVM ana ağı, EVM uyumluluğunu Ethereum'a getirecek. Bu, Ethereum blok zincirinde işlemleri daha ucuz ve daha hızlı hale getirecek.

Özellikle Polygon zkEVM'de 10M'lik bir gaz grubu için prova süresi 2 dakikadan azdır. Halihazırda var olan EVM uyumlu akıllı sözleşmeler ve Dapp'ler de Polygon zkEVM'de düzgün şekilde çalışacaktır.

Geçen hafta, kripto para piyasasındaki altcoinlerin bu yıl blockchain ağlarındaki en büyük işlemlerden bazılarını kaydettiği kaydedildi.

Polygon (MATIC), 40 milyon doları aşan büyük bir işlemi güvence altına alan böyle bir ağdır. FET de aynı şeyi yaptı ve bu raporun arkasındaki kripto istihbarat platformu Santiment, dikkat edilmesi gereken birkaç altcoin daha listeledi. Santiment yakın tarihli bir tweet'te şunları kaydetti:
Altcoinler, ilgili ağları için yılın en büyükleri arasında birkaç işlemle parladı. MATIC ve FET, ağlarında değeri 40 milyon doları aşan bir işlem gördü. Büyük balina hareketlerinden sonra MANA, DIA, IMX ve SAND'ı da izleyin.

Polygon (MATIC) hala aşağı yönlü işlem görüyor, ancak piyasa oyuncuları yukarı yönlü bir toparlanma için umutlu
Bu raporun yazıldığı sırada MATIC, %0,09'a varan saatlik kazançlar elde etti ve fiyatlar 1,08$'da bulunuyor. Kripto piyasasının geçen hafta çoğunlukla kırmızı bölgede işlem gördüğünü ve verilerimize göre MATIC'in de diğerleri gibi 7 günlük değerinin %6'dan fazlasını kaybettiğini belirtmekte fayda var.

Polygon zkEVM'nin piyasaya sürülmesiyle, bazı Polygon topluluğu üyeleri, MATIC boğalarının tetikleneceğinden ve bugün piyasada fiyat değerinde kayda değer bir artış kaydedilebileceğinden umutlu. Bir tüccar iddia etti.

MATIC burada kesinlikle bir düşüş trendinde ama son birkaç gündür kısa vadede büyük bir artış gördük. BTC, bunun turbo geri çalıştığını tahmin ediyormuşum gibi bir sıkışma çekiyor. 1.06'nın altına düşersek uzunlara eklemeye bakacağım ama ben bir pop kuzey arıyorum

Kendini kripto uzmanı ilan eden popüler bir kişi olan Sydney Ifergan, Matic'e karşı yükseliş duruşunu da duyurdu. Tweet attı:

Bitcoin, Ethereum, Polkadot ve Matic'in geleceği hakkında iyimser hissediyorum! Bu projeler muazzam bir potansiyel gösterdi ve kripto alanında çığır açan yeniliklerin önünü açmaya devam ediyor. Gözünüz bu mücevherlerde olsun!

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ