Bu yazımızda sizlere Agrello (DLT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve DLT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Agrello (DLT) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi DLT Coin

Bu yazımızda sizlere Agrello (DLT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve DLT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Agrello (DLT) Nedir?

Agrello, bireyler ve işletmeler için blok zinciri tabanlı bir dijital kimlik çözümü oluşturuyor. Proje, kullanıcıların belgelerini veya dosyalarını dijital imzalarla doğrudan akıllı telefonlarında veya bilgisayarlarında imzalayıp yönetmelerini sağlamayı amaçlıyor.

Bir belgeyi imzalarken, dijital kimlik açık anahtarını, imzalanan belgenin/belgelerin karmasını ve imzayı içeren Agrello blok zincirine bir imza işlemi gönderilir.

Agrello'nun temel özellikleri, 2 faktörlü kimlik doğrulamaya dayalı dijital imzalar aracılığıyla çevrimiçi hizmetlerin güvenli kullanımını sağlamak için bir mobil cihazda depolanan özel anahtarları kullanan bir uygulama olan Agrello ID ve kullanıcıların kolayca oluşturmalarına, imzalamalarına olanak tanıyan bir web platformu olan Agrello DOCS'dir.

DLT Coin Nedir?

DLT tokeni, imza işlemlerini ödemek için kullanılan Agrello blok zincirinin yerel hizmet tokenidir.

Akıllı sözleşmeleri kullanmayı amaçlayan artan sayıda kripto para projesi olsa da, Agrello akıllı sözleşme kullanımını mevcut gerçek dünya uygulamalarının çok ötesine taşımaya çalıştıkları için farklı bir tür.

Dijital mevzuat ve hükümet açısından dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olan Estonya'da bulunan Agrello'nun kurucuları, gerçek dünya kullanım örnekleriyle yasal olarak uygulanabilir akıllı sözleşmeler oluşturmak için bu alanda bir şeyler yapılması gerektiği sonucuna vardılar.

Daha sonra, yasal olarak bağlayıcı, küresel değişmez sözleşmelerin oluşturulmasına izin verecek akıllı sözleşmeler için bir blok zinciri platformu oluşturmaya başlamak için uzun süredir devam eden blok zincir teknolojisi bilgilerini yasal uzmanlıklarıyla birleştirdiler.

Agrello akıllı sözleşmeleri, akıllı sözleşmeleri yönetmek ve Agrello'yu kullanırken yasal süreçler boyunca kullanıcılara rehberlik etmek için makine öğrenimini kullanan yapay zeka destekli olacak.

Agrello, Estonyalı avukatlar, üst düzey akademisyenler ve bilgi teknolojisi uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından, insanların birbirleriyle etkileşim kurma ve yasal makamlarla arayüz oluşturma şeklini sonsuza dek değiştirecek dijital sözleşmeler oluşturma ortak vizyonuyla kuruldu.

Ekip ayrıca dijital avatarlar veya QTUM veya Metaverse tarafından yapılan işe benzer dijital kimlikler oluşturmak için teknoloji yaratma üzerinde çalışıyor. Dijital tanımlama teknolojisi Agrello-ID olarak adlandırılıyor ve Agrello akıllı sözleşmelerinin yasal olarak bağlayıcı yönünü eve götürmek için kullanılan akıllı sözleşme sistemine bir iltifat olarak planlanıyor.

Agrello akıllı sözleşmeleri aşağıdakilerin tümü için kullanılabilir:

Yasal olarak bağlayıcı sözleşmelerin bakımını ve yürütülmesini otomatikleştirmrk

Ağır yasal masrafları azaltmak

Akıllı Sözleşmeler ile yasal etkileşimleri yürütmek

Kira sözleşmelerini yönetmek

Gerekli yöneticiyi azaltarak zamandan tasarruf etmek

Sözleşme yükümlülüklerinizi uygulamak için Yapay Zeka kullanmak.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ