Bu Kasım ayında, AIBC Avrupa Zirvesi, Malta'yı Sonbahar mavisi sersemliğinden uyandırmak için geri dönüyor.

AIBC Avrupa Zirvesi Öne Çıkan Dolu Gündemle Başladı

Bu Kasım ayında, AIBC Avrupa Zirvesi, Malta'yı Sonbahar mavisi sersemliğinden uyandırmak için geri dönüyor. Nicelikten çok niteliğe öncelik verilerek, delegelerin paralarının karşılığını en iyi şekilde almalarını sağlamak için özel özen gösterilmiştir; birinci sınıf ağ oluşturma fırsatlarından KOL liderliğindeki panellere ve açılış konuşmalarına ve tüm yeni başlayanlar için maksimum görünürlüğe kadar. Bilmediğiniz en önemli vurgular için okumaya devam edin
Malta Haftası 2022'nin AIBC Zirvesi'ni kaçırmak istiyorum.

Etkinliğin gündemini oluşturmak için çok çaba harcandı. Mümkün olduğu kadar stratejik ama pürüzsüz olacak şekilde ayarlandı.

1. Gün, delegelerin bağlantı kurma fırsatı elde edeceği VNTR Başkent Kahvaltısı ile başlayacak ve aktif Risk Sermayesi yatırımcıları, iş melekleri ve HNWI ile en son teknoloji trendlerini tartışın. Günün konferansı erken başlayacak ve son 2022/2023 ayı ve boğa piyasası trendleri hakkında önemli bilgilerle dolu. En iyi VC'ler, en iyi pazar ve yatırım stratejilerini kapsamak için 10:40'tan itibaren görevi devralacak. AIBC Startup Pitch hemen ardından gelecek girişimciler için VC'lerden maksimum görünürlük sağlayacak.

Her iki günde de iki aşamada gerçekleşecek olan konferanslar, geniş bir yelpazeyi kapsayacak şekilde yapılandırılmıştır.
herhangi bir zamanda konuların Kripto ve Blockchain teknolojilerinden GameFi ve Web3 eğitimine kadar delegeler, sektörün en parlak zihinlerini içeren açılış konuşmalarından ve panellerden yararlanmaya hazır.

AIBC Avrupa Sahası

AIBC Zirvesi, açılış konuşmaları ve panellerden daha fazlası, yenilikçi teknoloji için heyecan verici bir geleceği görselleştirmek ve inşa etmekle ilgilidir. SiGMA Group, herhangi bir şirketi yerel bir fikirden dünya çapında bir fenomene yükseltmek için gereken vizyon, cesaret ve kararlılığı onurlandırmakla ilgilidir. Bunu, başlangıçlara heyecan verici fikirlerini sergilemeleri için sahne sağlayarak ve yüksek öncelikli yatırımcılardan maksimum görünürlük sağlayarak yapar.

Aramayı gönderdik ve 100'den fazla girişim yanıtladı, şimdi AIBC Zirvesi alanında çok arzu edilen bir noktadan yararlanmaya hazırlanıyor! En iyi startup'lar ayrıca, en yüksek kaliteyi ve çeşitli geçmiş ve uzmanlıkları sağlamak için özenle seçilmiş bir jüri heyetinin önünde sahnede rekabet edecek.

Jüri heyeti, Crypto, Blockchain, BizDev ve düzenleme alanlarında onlarca yıllık uzmanlığı bir araya getiren Scott Stornetta, Marianna Tavella, Efrem Borg, Johan Zammit, David Orban ve Saeed Aldamaki'den oluşuyor. Sahadaki en iyi rakiplerimiz arasında SocialFi, GameFi, EdTech, robotik, Crypto, Blockchain ve Web3 altyapısındaki yenilikleri kapsayan Arena Games, Farcana, Encore Fans ve Nanit Robot yer alıyor.

Oyun sektörünü düzenleyen ilk Avrupa ülkelerinden biri olan Malta, küresel ticaretin merkezidir. Ada, AIBC'nin Avrupa'daki varlığı için bariz bir seçim ve alanın geleceği için güçlü bir temel. Bu multi-milyar dolarlık işin geleceğini şekillendirmek isteyen yatırımcılar ve girişimciler için çok sayıda beklenti ile Malta Haftası, oyun sektörünün iştirakleri, operatörleri ve tedarikçileri arasında endüstri devlerini bir araya getirecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ