Bu yazımızda sizlere AIDOGECOIN (AIDO) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece AIDO Coin hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

AIDOGECOIN (AIDO) Nedir? İşte Ayrıntılarıyla Kripto Para AIDO Coin

Bu yazımızda sizlere AIDOGECOIN (AIDO) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece AIDO Coin hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

AIDOGECOIN (AIDO) Nedir?

AIDOGECOIN, orijinal EVERRISE geri satın alma mekanizması + BNB AUTOCLAIM REWARDS + ASSET BACKING MEKANİZMASI sistemini kripto para birimi alanında tanıtan ilk kripto para birimi.

Bunlara ek olarak, BNB'deki otomatik ödüller, AUTOBOOST ve ASSET BACKING, AIDOGECOIN ayrıca TOKEN'in değerini artıracak periyodik yakım işlemlerini de birleştiriyor.

AIDOGECOIN akıllı sözleşmesinin geri satın alma işlevi, ana likidite havuzundaki AIDOGECOIN tokenları için rezerv likidite havuzundan likidite alışverişi yapıyor. Bu, AIDOGECOIN token likidite havuzuna değer katıyor ve arzı kalıcı olarak sınırlıyor.

Bir yakma planlandığında milyarlarca token yakılacak ve tokenlar dolaşımdaki arzdan sonsuza kadar kaldırılacaktır. Bu, AIDOGECOIN'i Hiper-Deflasyonist yapacak gerçek bir arz kısıtlaması yaratacaktır.

Alış ve Satış işlemlerinde % 4 alınıyor ve BNB cinsinden tüm AIDO sahiplerine yeniden dağıtılıyor.

AIDOGECOIN (AIDO) Mekanizması

AUTOBOOST FONKSİYONUNUN %3'lük ücreti, AIDOGECOIN'in piyasa düşüş trendleri, grafik manipülasyonu, balina düşüşleri sırasında istikrarlı bir taban fiyat tutmasına olanak sağlamak ve projenin uzun vadeli başarısını sağlamak için belirli zamanlarda stratejik olarak konuşlandırılıyor.

Her işlemde ASSET BACKING %3 ücreti alınıyo ve ortaya çıkan BNB bir akıllı sözleşmede kilitlenir. Sözleşme, her token için minimum bir fiyatı garanti eder ve zamanla VARLIK DESTEĞİ artmaya devam edecektir.

AI Dogecoin [AIDO] Nedir?

AI Dogecoin [AIDO], Binance Coin blok zincirine dayalı bir tokendır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ