RSK Altyapı Çerçevesi, bir pazar artışının ortasında fiyatında bir patlama görüyor.

Akıllı Sözleşmede Bitcoin (BTC) Sınırlarını Zorlayan DeFi Protokolü, Piyasa Toparlandıkça Parabolik Hale Geliyor

RSK Altyapı Çerçevesi, bir pazar artışının ortasında fiyatında bir patlama görüyor.
Bitcoin anlatısı üzerindeki defi, RIF jetonunun büyümesini artırmaya yardımcı oluyor.

Bitcoin (BTC) odaklanmış merkezi olmayan finans (DEFI) protokolü RSK Altyapı Çerçevesi (RIF), daha geniş dijital para birimi ekosisteminin geri kazanılmasının ardından bugün büyük bir artış görüyor. Kombine kripto piyasası değeri son 24 saat içinde% 3,54 artışla 1.18 trilyon dolara yükselirken, RIF eğilime yükseldi.

RIF şu anda ellerini 0.1847 $ 'lık bir spot fiyata, son 24 saatte% 3.62 artışla ve 7 günlük dönemde% 95'ten fazla değiştiriyor. Bitcoin ile dik bir korelasyon gösteren üst altcoinler arasında, RIF, dünyanın en büyük kripto para birimi ağına akıllı sözleşme yeteneklerini getirmek için öncülde sürdüğü için daha fazla trend gibi görünüyor.

RSK Altyapı Çerçevesi Protokolünün ortaya çıkması, herhangi bir proje tarafından Bitcoin kamu hizmetlerini önermek için iddialı bir girişimde bulundu. Proje 2019 yılında IOVLabs tarafından tasarlandı ve şu anda Cebelitarık'ta. Kuruluşundan bu yana, IOVLABS, kripto ekosisteminin Bitcoin'deki ilk katman-3 ağlarından birini oluşturabildi.

Katman-2 protokolleri yaygındır ve genellikle taban protokollerindeki işlem hızını çok önemli bir mil kadar artırma eğilimindedirler. Katman-3 daha da iyi bir gelişmedir ve Bitcoin blok zincirinin güvenliğini ve geniş kabulünden yararlanır.

Bitcoin'de Defi, Yeni Bir Kilometre Taşını Çiziyor

Bitcoin, Satoshi Nakamoto tarafından ağırlıklı olarak bir ödeme ağı olarak tasarlandı, ancak yıllar boyunca kullanımı anlaşılmanın ötesine geçti. Yıllar geçtikçe, Bitcoin, kurumsal yatırımcılar arasında altın gibi eski varlıklarla rekabet eden enflasyona karşı çok uygun bir çit olarak kabul edildi.

Bir Amerikan iş zekası ve yazılım firması olan MicroStrategy Incorporated, Bitcoin'in en büyük savunucularından biri olarak iz bıraktı ve yıllar boyunca şirket 140.000'den fazla Bitcoin birimi biriktirdi. Bu jestler Bitcoin'in sınırlarını zorlamaya yardımcı olurken, IOVLabs tarafından yepyeni bir boyut çiziliyor.

Dijital para birimi ekosistemi, son birkaç yıldır büyük ölçüde gelişti ve en çok yönlü protokoller artık kendilerinde ikamet eden dapps aracılığıyla markalaştıkları işlevlerin doğası ile işaretlendi.

Bitcoin akıllı sözleşmeleri karşılayacak şekilde tasarlanmamıştır ve RSK altyapı çerçevesi bu eksikliği teknolojisi ile kapatmaya yardımcı olmaktadır. RSK, yığınlar (STX) de aynı şeyi yaparken bu kilometre taşını iten tek kıyafet olmasa da, gelişimini çizmek için Bitcoin'in güvenliğini ve ademi merkeziyetini doğrudan kullanan birkaç kişiden biri.

Jeton, yıl başından beri uyum ve iş stratejisinden yararlandı. Protokoldeki DEFI TVL'deki büyümenin sergilediği en son kilometre taşlarıyla RIF, yıldan güne (YTD) dönemde% 347'den fazla büyüme gördü. Operasyonları yıllar içinde genişlerse, yakın gelecekte çok daha fazla yükselebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ