Senegalli-Amerikalı R&B süperstarı, şarkıcısı, söz yazarı ve New Jersey'li plak yapımcısı Akon, Play-to-Earn NFT poker tarzı bir oyun olan Polker.game'e desteğini dile getiren bir video yayınladı.

Senegalli-Amerikalı R&B süperstarı, şarkıcısı, söz yazarı ve New Jersey'li plak yapımcısı Akon, Play-to-Earn NFT poker tarzı bir oyun olan Polker.game'e desteğini dile getiren bir video yayınladı. Polker, bu kadar olumlu bir görüş dile getirmesi için yıldız üzerinde gerçek bir izlenim bırakmış olmalı. Akon, 2004 yılında 'Locked Up' albümünün yayınlanmasından sonra ün kazandı ve belki de en çok Eminem'in yer aldığı hit single'ı 'Smack That' ile ünlüdür. Akon, Forbes en güçlü 100 Ünlü'de bile listelendi. " Akon'un Videosunu Buradan İzleyin".


“Polker'a sesleniyorum, bu oyun devrim niteliğinde, oynama şansım oldu ve vay be, 3D'de bir kart oyunu deneyimi, yerleşik Unreal Engine 4, bu eller aşağı, bu kazanmak için en iyi oyun, NFT alanındaki oyun."

– Akon

Polker.game nedir?

Polker.game, Unreal Engine 4 kullanan benzersiz ve etkileyici bir çevrimiçi oyun deneyimi olan Play-to-Earn poker platformunu henüz duyurdu. Herhangi bir para yatırmadan – o zaman oyun tamamen ücretsizdir.

Polker.game, odaklarının her zaman topluluk, şeffaflık, adalet ve ayrıca iyi bir oyun yaratma üzerinde olduğunu iddia ediyor - ve bu sürümle kesinlikle her açıdan başarılı olduklarını iddia ediyor. Oyun, Polker platformunda daha fazla el kazanarak kullanılabilen Fungible Tokens (NFT'ler) ve oyun içi yükseltmelere odaklanıyor. NFT'ler, 2021'de şimdiye kadar blockchain endüstrisindeki en büyük trend oldu ve bir sonraki blockchain oyununun olacağı tahmin ediliyor. Polker'ın NFT'leri ve blok zinciri oyunlarını etkileyici oyun platformuna entegre etmesiyle, gerçekten bir sonraki büyük şey olacak gibi görünüyor.

 $PKR ve Polker.Game

 $PKR, Polker.game'in yerel tokenidir ve NFT'ler, kozmetik gibi oyun varlıkları satın almak için kullanılabilir ve etkileyici bir APR ile stake edilebilir (Ağustos 2021 itibariyle %15 Tahmini büyüklüğe sahip). Oyunun kazan-kazan yapısı nedeniyle Polker oynamak için $PKR gerekli değildir, ancak token gelecekte ekosistemin ve metaverse'nin büyük bir bölümünü oluşturacaktır.

$PKR çapraz zincir uyumludur ve şu anda Ethereum, Binance Smart Chain ve Tron'da mevcuttur - Polygon köprüsü de yakında.

BitMart'ta $PKR Listelemesi

Şimdiye kadar $PKR, UniSwap ve PancakeSwap dahil olmak üzere birden fazla merkezi olmayan borsada (DEX) mevcuttu. DeFi, son birkaç yılda kullanımı büyük ölçüde artmasına rağmen, hala birçok yatırımcının ve kripto para kullanıcılarının aşina olmadığı bir alandır. Polker.game artık popüler ve geleneksel bir merkezi borsa (CEX) olan BitMart'ta listeleniyor ve yayında.

BitMart listelenmesini kutlamak için Polker, 500.000 $ PKR'lik cömert bir hediye sunuyor. Hediye bir ticaret yarışması şeklinde olacak ve hediye fonunun bir parçası olmak isteyen herkes için BitMart borsasında daha fazla ayrıntı bulunabilir. 

Polker.game'in Geleceği?

Hem uluslararası hem de son derece deneyimli bir geliştirme ekibine sahip şirket. Polker ayrıca PKR ekosisteminin yalnızca bir parçasıdır ve pkr.io, Polker'e ek olarak çok sayıda yeni gelişme ve yenilik sergilemiştir. Akon'dan gelen yoğun ilgi ve BitMart'taki son listelemeleriyle Polker.game, blockchain oyun ve NFT topluluklarında dalgalar yaratacağından emin.

Website | Twitter | Telegram | Telegram Announcements | Facebook | Medium

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ