Akt.io, İrlanda'da AKTIO coin ICO'yu tanıtıyor ve finansal ekosistemde devrim yaratmak için kaynak yaratma gelişimini hızlandırıyor.

Akt.io, İrlanda'da AKTIO coin ICO'yu tanıtıyor ve finansal ekosistemde devrim yaratmak için kaynak yaratma gelişimini hızlandırıyor.

Bu yaz özel bir bağış toplama kampanyasının ardından fintech akt.io, İrlanda'da İlk Para Teklifini açarak, erken yatırımcılar için %12,5 bonus ve özel uygulama üyeliği avantajları sunuyor.

 Automata Group tarafından oluşturulan Avrupalı Fintech girişimi Akt.io, AKTIO madeni paralarının ilk yatırımcıları için İrlanda'da halka açık bir İlk Para Teklifi (ICO) başlattı. ICO, dijital varlıkları ihraç etmek için blok zinciri teknolojisini kullanan yenilikçi bir bağış toplama yöntemidir. Uygun yatırımcılar, jeton alımlarında %12,5 bonus ve özel akt.io uygulama üyeliği avantajlarına erişme fırsatı alır.

2022'nin başlarında halka açık olarak piyasaya sürülmesi planlanan akt.io uygulaması, üyelerin tek bir uygulama ile fiyat para birimleri, kripto para birimleri, hisse senetleri ve diğer varlıklarla kazanmalarına, yatırım yapmalarına ve ödeme yapmalarına olanak tanıyan IBAN hesapları düzenleyecek. Üyeler, yatırım sermayeleri ile doğrudan ödeme yapmak için Varlık Kartını kullanabileceklerdir. Wealth Card, akt.io platformunda tutulan finansal varlıkların (örn. mallar vb.).

Automata Group CEO'su ve Kurucusu Gaël Itier, daha önce nicel modellerin tasarımına öncülük eden ve varlıklı bireyler için modern portföy tahsis yöntemlerini uygulayan bir analist ekibiyle çalıştı. O zaman, yüksek net değerli bireyler için portföyleri yönetmek için kullanılan aynı tür algoritmik ticaretin perakende pazarına uygulanabileceğini keşfetti.

2017'den bu yana, Itier, uygulamanın işlevselliğinin başka bir özünü temsil eden, yapay zeka destekli, algoritmik bir ticaret özelliği olan WealthBot'u geliştirmek için çalışıyor. Algoritma, yatırımcının risk profiline dayalı olarak yatırımları otomatikleştirir ve ayı piyasasında riski önemli ölçüde azaltma yeteneğini göstermiştir. Bu özellik yalnızca Premium ve Elite uygulama üyeleri tarafından kullanılabilir.

Itier, “Geleneksel finansal kurumları geçersiz kılma ve bireylere finansal gelecekleri üzerinde güç verme görevindeyiz. Özel ICO'muz büyük bir başarıydı ve bu yatırım fırsatını daha geniş bir topluluğa açmaktan heyecan duyuyoruz. Topladığımız para, ölçeklendirmeye devam etmemize, en iyi yetenekleri işe almamıza ve bu iddialı projenin başarısını garantilememize olanak sağlayacak,”dedi. Şirketin iddialı hedefi, 2022'nin sonunda 1 milyon, 2023'ün sonunda ise 3 milyon üyeye ulaşmak.

%12,5 bonusa ek olarak, İrlanda ICO'sunda 10.000 € değerinde AKTIO token satın alan ilk 1.000 yatırımcı, Premium ömür boyu uygulama üyeliğine erişimin kilidini açacak. İrlanda ICO'sunda 50.000 € değerinde AKTIO tokeni taahhüt eden ilk 1000 yatırımcı, Elite uygulama üyeliğine erişimin kilidini açacak. Tüm katılımcılar, etkinleştirildikten sonra tüm token satın alma yönlendirmelerinde ek %5 oluşturan benzersiz bir yönlendirme bağlantısı alır. Teklifin 27 milyon Euro'luk bir bağış toplama sınırı var ve madeni paranın bu yıl içinde büyük değişim platformlarında listelenmesinden sonra sona erecek.

Basın İletişim Yael Kusch, İletişim Başkanı, [email protected]; + 33 6 32 23 01 57

akt.io hakkında ,Automata Group tarafından size sunulan akt.io, üyelerin yatırılan sermaye ile doğrudan ödeme yapmalarını, yatırımlarını akıllı algoritmalarla otomatikleştirmelerini ve gelir elde etmelerini sağlayan en son teknolojiden yararlanarak finans dünyasını dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Dijital varlıklar, hepsi tek bir mobil uygulama aracılığıyla. 2017 yılındaki kuruluşundan bu yana şirket, 7 milyon Euro'nun üzerinde fon topladı ve Sophia-Antipolis, Paris, Londra, Dublin ve Berlin'de ofisler açtı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ