Bu yazımızda sizlere kripto para birimi Alchemy Pay Coin (ACH) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ACH Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere  kripto para birimi Alchemy Pay Coin (ACH) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ACH Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Alchemy Pay Coin (ACH) Nedir?

Kripto para birimi Alchemy Pay'in (ACH) resmi konumu, dünyanın en uyarlanabilir nötralize edilmiş şifreleme altyapısıdır. İki “ilk”imiz var: dünyanın ilk merkezi olmayan fiat ve dijital para birimi hibrit ödeme çözümü geliştiricisi; ve dünyanın ilk merkezi olmayan ve uyumlu şifreli ödeme çözümü. Alchemy Pay'i (ACH) "dijital para birimi ile gerçek dünya arasındaki bağlayıcı" olarak isimlendirmek mümkün

Kripto para birimi  Alchemy Pay (ACH) ekolojisi dört bölüme ayrılabilir: Ödeme (ödeme), Ağ (tüccar ağı), DeFi (merkezi olmayan finans) ve Trust (güvenilir varlıklar).

Ekibin geleneksel ödeme alanında derin bir birikimi var. Tanınmış ödeme kurumları ve bankalarla işbirliği yapıyorlar. Yasal para birimindeki avantajla, dijital para birimi ve yasal para birimi dünyası birbirine bağlanır, bu da Alchemy Pay'i (ACH) dijital para birimi ile gerçek dünya arasında bir bağlayıcı haline getirir ve tüm Alchemy Pay'i (ACH) vermek için bir dizi veri varlığı türetilir. Büyük ticari değere sahiptir. Bu, daha fazla uygulama senaryosunu güvence altına almamızı ve dünyadaki dijital para biriminin daha da hızlanmasına katkıda bulunmamızı sağlar.

TokenInsight tarafından yayınlanan “Dijital Varlık Ödeme Endüstrisi Araştırma Raporuna” göre Alchemy Pay (ACH), birçok göstergede eski marka benzer projeleri geride bırakıyor ve benzer ürünlere göre daha uygulanabilir ve rekabetçi. Merkezi olmayan ödeme projeleri için uygundur.

Alchemy Pay Coin (ACH)’nin Faydaları Nelerdir?

İşletmelerde ve Tüccarlarda Kripto Para Birimleriyle Günlük Ödeme Yoluyla Daha Geniş Kripto Para Birimi Kabulleri için bir kullanım alanı oluşturma.

"Hibrit" Kripto ve Fiat Para Birimleri Ödeme Çözümü Kripto veya fiat fark etmeksizin üretilen bir çözüm.

• Yerel Fiat Para Birimlerinde Uzlaşma Sıfır risk, işletme sahiplerine gönül rahatlığı

•Ekip üyeleri dünya çapında 20'den fazla ülke ve bölgede deneyime sahip.

Onlar zaten Okex ve Binance ile ortaklar.(ACH'nin yatırımcılara Binance /OkEx IEOS olarak satılması yüksek ihtimal)

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ