Bu yazımızda sizlere Alchemy Pay Coin (ACH) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece ACH Token hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Alchemy Pay Coin (ACH) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla ACH Token

Bu yazımızda sizlere Alchemy Pay Coin (ACH) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece ACH Token hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Alchemy Pay Coin (ACH) Nedir?

Alchemy Pay, işletmeler için kripto ve fiat ödeme kabulüne ve Visa, Mastercard, PayPal ve 200'den fazla yerel fiat kanalı aracılığıyla kripto açma ve kapama rampalarına odaklanan hibrit bir ödeme sistemidir.

ACH, projenin yerel token'ıdır. ACH için mevcut kullanım durumları şunları içerir:

İşlem ücretleri: Kullanıcılar, ağın işlem ağı ücretlerini ödemek için ACH token'larını kullanabilir.

Alchemy Pay hizmetlerine erişim: Sahip olunan ACH tokenlerine bağlı olarak, kullanıcılara diğer avantajlara (örneğin ücret indirimleri) ek olarak Alchemy Pay'in CeFi ve DeFi ürünlerine erişim hakkı verilir.

Ekosistem ödülleri: Kullanıcılar, Alchemy Pay ekosisteminde ödeme işlemleri yaparak, yönlendirmelerde bulunarak ve DeFi hizmetlerini kullanarak ödüller kazanabilir.

Yönetişim: ACH token sahipleri yönetişim teklifleri için oy kullanabilir.

Proje, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşmaktadır:

Hibrit Ödeme Kabulü: Kurumlar, işletmeler ve bireyler için hibrit kripto-fiat ödeme kabul hizmetleri sağlayan hibrit ödeme kabul sistemi.

Tüccar ve İşletme Ağları: Tüccar kaynakları olan ve BTC, ETH, USDT, BNB gibi dijital para birimlerini destekleyen bankalar, ödeme şirketleri, SaaS şirketleri, tüketici grupları vb. ile entegrasyon.

Kripto Rampaları: Finansal kurumlar (yani mobil cüzdanlar, bankacılık uygulamaları) ve kripto hizmet sağlayıcıları (yani cüzdanlar, borsalar) tarafından entegre edilen kripto rampaları, küresel kullanıcılarının 200'den fazla fiat ödeme ve 50'den fazla havale kanalı ile çok çeşitli kripto para birimleri alıp satmalarını sağlar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ