Dün CNN'e verdiği röportajda MoneyGram’ın CEO’su Alex Holmes, Ripple’ın ODL koridorlarını genişletmenin yeni yerel XRP alıcıları gerektirdiğinden kolay olmadığını söyledi.

Alex Holmes: Ripple Destekli MoneyGram’ın ODL Koridorlarını Genişletmesi İçin Daha Fazla XRP Alıcısına İhtiyacı Var

MoneyGram’ın CEO’su Alex Holmes, CNN’in son zamanlarda XRP’yi konuştuğu ikinci programa konuk oldu. Bunlardan ilkinde, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse konuk olmuştu. Şimdi, Julia Chatterley, Ripple ile olan ortaklıkları, ODL ve XRP kullanımı da dahil olmak üzere çeşitli şeyler hakkında MoneyGram'ın CEO’suna söz verdi.

“ODL'ye Katılımımızın Artışı Ripple’e Bağlı”

Ripple’ın ODL’den Meksika’ya işlem yüzdesinin artmasıyla ilgili soruları yanıtlarken Alex Holmes, bunun yalnızca MoneyGram’a bağlı olmadığını belirtti. Şu anda, yüzde on civarında, ancak yüzde elli hatta yüzde yüz yapabilmek için, şirketin bankalar veya finansal kurumlar gibi daha fazla ortak bulması için Ripple'a ihtiyacı var.

Alex Holmes, bu yeni ortakların, ticaretin diğer tarafında XRP'yi satın alması gerektiğini söyledi. Bu olmadan, ODL genişlemesinin mümkün olmadığını da ekliyor. Şirket başkanı şunları ifade ediyor:

“Platforma katılımımızı arttırmaya devam etmek istiyoruz, ancak kesinlikle başkaları geliyor. Ancak geldikleri hız, gerçekte ne kadar hacim yapabileceğimizi ve hangi zaman diliminde yapabileceğimizi belirleyecek."
"Ripple’ın Kripto İşletmesinin Büyümesine Yardımcı Olmaktan Mutluluk Duyuyoruz"

Alex Holmes, havale endüstrisinin Ripple ve XRP ile yeni pistlerde yer almasına yardımcı olduğundan, Ripple ile çalışmanın çok eğlenceli olduğunu kabul ediyor.

“Bu konuda en heyecan verici şeylerden biri, likidite ve ihtiyaçlarımızı kullanarak gerçekten de bu endüstrinin büyümesini kolaylaştırabilmemiz, gerçekten de Ripple ile bu işin büyümesine yardımcı olmaya çalışmamız.”

Yılın son yarısında, Ripple MoneyGram'a 50 milyon doların üzerinde yatırım yaptı. Holmes, Ripple ve MoneyGram'ın çıkarlarının aynı hizada olduğunu ve ikisinin de çok çalıştığını ifade ediyor.

Holmes ayrıca MoneyGram'ın herhangi bir XRP'ye sahip olmadığını ve içinde işlem gördüğü anda sattığını da ekledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ