Algorand Vakfı kendi doğal blok zinciri ağına dayalı projeleri çekmek için Asya odaklı bir hızlandırıcı programı başlattı.

Algorand Foundation, 265 Bin Dolara Kadar Fon Desteği İle Hızlandırıcı Programı Başlattı

Algorand Vakfı kendi doğal blok zinciri ağına dayalı projeleri çekmek için Asya odaklı bir hızlandırıcı programı başlattı.

Yapılan açıklamaya göre program başlangıçta her biri ön yatırımda 15.000 $, her biri 250.000 $ 'ı takip eden yatırımda sunacak. Program, Borderless Capital ve LongHash Ventures ile ortaklaşa başlatıldı.

Parasal desteğin yanı sıra, 12 haftalık program yeni başlayanlara strateji oluşturma, yürütme ve pazarlama konularında rehberlik etmeyi amaçlamaktadır. Mentorlar arasında Tether CTO’su Paolo Ardoino, Securitize CEO'su Carlos Domingo, Multicoin Capital müdürü Mable Jiang ve QCP Capital yönetici ortağı Darius Sit yer alıyor.

Hızlandırıcı, tüm sektörlere açık olmasına rağmen, özellikle finansal hizmetler ve ürünler inşa eden girişimlerle ilgilenmektedir. Başvurular 17 Ağustos'a kadar açık ve programın 19 Ekim - 22 Ocak arasında yapılması planlanmaktadır.

Hızlandırıcı programı, Algorand ekosisteminin gelişimini teşvik etmek için Algorand Vakfı'nın son 250 milyon ALGO tokenine (veya yaklaşık 58 milyon $) hibe programına ek olarak geliyor.

 Algorand, 2017 yılında MIT profesörü ve Turing Ödüllü şifreleme uzmanı Silvio Micali tarafından kuruldu ve Union Square Ventures dahil olmak üzere önemli girişim firmaları tarafından destekleniyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ