Kripto piyasasının yükseliş rallisi, büyük kripto varlıkların önemli düşüşler kaydetmesinden sonra geçen hafta toplu olarak sona ermiş gibi.

Kripto piyasasının yükseliş rallisi, büyük kripto varlıkların önemli düşüşler kaydetmesinden sonra geçen hafta toplu olarak sona ermiş gibi. Bitcoin tekrar 10.000 $ seviyesinin altına düştü ve dünyanın en büyük kripto varlığının diğer varlıkların hareketinde genellikle önemli bir rol oynadığı düşünüldüğünde, bazı orta büyüklükteki varlıklar, kendilerini hissettikleri etki seviyesini anlamak için analiz edildi.13-20 Şubat arasında yüzde 37,55 değer kaybettikten sonra Ethereum Classic, Bitcoin'in sektördeki düşüşünü yansıtıyordu. Değerleme 20 Şubat'ta 13.08 $ 'dan 8.20 $' a düştü. Bununla birlikte, yazım sırasında fiyatı 9.522 $ olduğu için iyileşme güçlü olmuştur.

2020'de son Agartha yükseltmesi de dahil olmak üzere, token geçen yıl önemli bir gelişme gösterdikten sonra ETC son zamanlarda çok fazla ilgi gördü.


Şu anda kripto para birimi listelerinde 32. sırada olan bir token olan VeChain, son beş günde yüzde -27,99'luk benzer bir düzeltme dönemiyle karşı karşıya kaldı ve Şubat ayının başından bu yana yüzde 48'lik önemli artışını baltaladı.

Kripto para, son 24 saat içinde yüzde 2,13 oranında olumlu bir eğilim kaydetmesine rağmen, işlem hacmi, yazım sırasında 178.15 milyon $ seviyesinde önemli ölçüde düşük kaldı. VeChain, 14 Şubat'ta 380 milyon dolarlık işareti kısa bir süre geçtikten sonra 367,65 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahipti.


Son beş gün içinde yüzde 66,31'lik bir yürüyüşle paketten ayrılan Algorand, geçen hafta düşüş durumundan kaçınmayı başardı. Değerleme, herhangi bir büyük düzeltmeye tanık olmadan 0.28 $ 'dan düşük bir tutarla 0.48 $' a kadar yükseldi.

Birçoğu, son fiyat sıçramasının Binance.US’ın platformunda tahmini yıllık getirinin % 16-20 civarında olduğu bildirildiği ALGO desteğine bağlı olabileceğini tahmin ediyor.

 Duyurunun ardından Algorand, son 24 saatte yüzde 24,60'lık bir meteorik büyüme kaydetti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ