Çoğu blok zincirinin karşılaştığı önemli bir zorluk, yatırımcıların ağın yerel dijital paralarına veya tokenlerine olan ilgisini nasıl yöneteceğidir.

Çoğu blok zincirinin karşılaştığı önemli bir zorluk, yatırımcıların ağın yerel dijital paralarına veya tokenlerine olan ilgisini nasıl yöneteceğidir. Proof-of-stake blockchain kripto para protokolü olan Algorand [ALGO], yatırımcıları kendi kripto parası ALGO ile ilgilenmeye devam etmek için mücadele etti.

2022, Algorand Network'ün bozuk parasını kurtarmak için yaptığı bir dizi girişimle işaretlendi. Bu girişimler çoğunlukla diğer ticari kuruluşlar, kuruluşlar ve devletlerle stratejik ve teknik ortaklıklar şeklini almıştır.

Hakim piyasa koşullarının ışığında, fiyat çizelgelerindeki hareketler, ALGO'nun başka bir düşüş eğilimine hazır olduğunu ortaya koydu.

Sadece Son 169 Gün İçinde…

ALGO, basın zamanında 0,2905 dolardan el değiştiriyordu. Yılın başına doğru 1,66 dolarlık bir endeks fiyatının ardından, bu madeni para %80 düşüş yaşadı. Algorand Network, son altı ayda FIFA, Keon Foundation, Nijerya hükümeti, Developing Africa Group ve Koibanx ile ortaklık anlaşmalarına girdi. Ancak, henüz ALGO için çok ihtiyaç duyulan bir rahatlama yok.

ALGO, yıla 10.57 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile başladı. Basın sırasında 1,98 milyar dolara sabitlenen kripto, grafiklerde %81'lik bir düşüş kaydetti.

Kaynak: Santiment

Önemli dijital para birikimi, 22 Mart ile 4 Nisan arasında Göreceli Güç Endeksinde (RSI) bir artışa neden oldu. Ancak, kısa süre sonra, Nisan ayını kasıp kavuran genel bir düşüş eğiliminin tetiklediği bir geri çekilme izledi. Sonuç olarak, RSI 50'nin altına itildi.

Mayıs ayının başına doğru bir geçiş girişiminde bulundu. Ancak, 8 Mayıs'tan bu yana gösterge tarafsız çizginin altına yerleştirildi. Basın zamanında, 33'te bir noktayı işaretledi.

Düşüş eğilimine hazır olan MACD, altcoinin başka bir fiyat düşüşü turuna hazır olabileceğini belirtti.

Kaynak: TradingView

Zincir Üstü Analiz Diyor Ki…

Son altı ayda duyurulan bir dizi teknik ortaklıkla, ağdaki geliştirme faaliyeti istikrarlı bir artış gördü. Nisan ayında bir düşüş olmasına rağmen, o zamandan beri yükseldi ve yazı yazılırken 112'de görüldü.

Bu yıl, gelişimsel aktivitede %39'luk bir büyüme kaydedildi.

Kaynak: Santiment

Bu yıl cephedeki en yüksek rakamlar %2.17 ile 3 Mayıs'ta kaydedildi. O zamandan beri istikrarlı bir düşüş yaşadı.


En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ