WIRESWARM’ın kurumsal düzeyde altyapısı, dijital varlıkların ticareti ve yürütülmesi için görev açısından kritik bir ağ geçidi sağlar.

AlgoTrader, Gelişmiş Kripto Emri ve Yürütme Platformu WIRESWARM

WIRESWARM’ın kurumsal düzeyde altyapısı, dijital varlıkların ticareti ve yürütülmesi için görev açısından kritik bir ağ geçidi sağlar. Bankaların, brokerlerin, OTC masalarının ve piyasa yapıcılarının dünyanın en likit ve düzenlenmiş dijital varlık ve kripto para birimi yürütme mekanlarına sorunsuz bir şekilde bağlanmasını ve bunlarla etkileşime girmesini sağlıyor.

Bankalar ve diğer finansal kuruluşlar artık en likit ve düzenlenmiş kripto ticaret yerlerine en düşük işlem ücretleriyle kolay ve uygun maliyetli erişim sağlayabiliyor. Bugün, AlgoTrader, bankaların müşterileri için en iyi fiyat uygulamasını sağlamak için kripto borsalarına, piyasa üreticilerine ve brokerlere basit ama güvenli erişim elde etmelerini sağlayarak bunu yapan bir platform başlattı.

WIRESWARM, bu kritik öneme sahip ticaret altyapısını zaten küresel olarak düzenlenmiş ilk iki dijital varlık bankasından birine sunmaktadır.

İsviçre merkezli AlgoTrader AG geçtiğimiz günlerde, kurumsal büyüme yatırımcılarından küresel seviyede 1 bankanın liderliğinde toplam 3,7 milyon CHF'lik bir A serisi yatırım turu gerçekleştirdi. Yatırımcılarının güveniyle, AlgoTrader AG'nin dijital ve tokenlaştırılmış varlıklar alanında yer alması, WIRESWARM'ın lansmanı ile daha da güçlendirildi.

AlgoTrader AG Kurucusu ve CEO'su Andy Flury “2017'den beri WIRESWARM üzerinde çalışıyoruz ve temel bankacılık teknolojisi altyapılarının bir parçası olarak WIRESWARM altyapısını kullanan bir dizi kurumsal müşteriyi edinmekten gurur duyuyoruz. Güvenli WIRESWARM platformumuz, kurumsal müşterilerimizin son piyasa dalgalanmalarını güvenle yönetmelerine yardımcı oldu” diyor.

WIRESWARM bir dijital varlık ve kripto para ticareti ve yürütme platformudur. Bankaların ve diğer finansal kurumların borsalar, brokerler, OTC masaları ve piyasa yapıcılar gibi büyük dijital varlık likidite sağlayıcılarıyla tek ama güvenli bir bağlantı kurmasını sağlar. WIRESWARM kullanan bir banka, en iyi fiyat uygulamasını sağlamak ve böylece yasal gereklilikleri yerine getirmek için en uygun yatırımcıları seçebilir.

WIRESWARM'ın arayüzü ve kullanıcı dostu dijital varlık ticareti altyapısı, finansal kuruluşların platformu mevcut temel bankacılık ve ticaret altyapısına sorunsuz bir şekilde entegre etmelerini sağlıyor. WIRESWARM, kurumların talep ettiği kritik öneme sahip sağlamlık ve destekle birlikte kapsamlı bir özellik sunarak, güvenli, esnek, hızlı ve verimli bir dijital varlık ticareti veya portföy yönetimi hizmeti sunmak isteyen herhangi bir kuruluş için tek noktadan çözümdür.

WIRESWARM, Microsoft İsviçre Yönetim Kurulu Üyesi Roger Altorfer de dahil olmak üzere fintech ve dijital varlık endüstrisinden etkili bir grup insan tarafından yönetiliyor, “Dijital ve tokenlaşmış varlıkları finansal sektörde bir paradigma değişimini yönlendirecek dönüştürücü bir güç olarak görüyoruz ve biz bu değişimin ön saflarında bulunmaktan heyecan duyuyoruz. WIRESWARM, finansal kuruluşlara dijital varlık ticareti alanında kolayca gezinmek için doğru araçları sağlıyor. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ