Bu yazımızda sizlere Alien Worlds (TLM) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Alien Worlds (TLM) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi TLM Coin

Bu yazımızda sizlere Alien Worlds (TLM) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Alien Worlds (TLM) Nedir?

Alien Worlds (TLM), oyuncular arasındaki ekonomik rekabeti ve işbirliğini simüle eden bir NFT DeFi koinidir. Bu, oyuncuları, rakip Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşları ("Gezegen DAO'lar") kontrol etmek ve ek oyunlara erişim elde etmek için gerekli olan Trilium (TLM) için rekabet etmeye teşvik ederek başarılır.

Alien Worlds metaverse'de oyuncular, TLM madenciliği yapmak, savaşlara katılmak ve oyun içi görevleri tamamlamak için NFT'ler (dijital oyun öğeleri) edinebilirler. Oyuncular, stratejilerine bağlı olarak oyunlarına en uygun NFT'leri satın alıp bir araya getirebilirler. Ek olarak, oyuncular altı Gezegen DAO'nun Meclis Üyelerini seçerek yönetişimle meşgul olabilirler ve böylece oyunun yönünü etkileyebilirler.

Trilium (TLM), Alien Worlds metaverse'nin yerel yardımcı program tokenıdır ve aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

Gezegen Yönetişimi: TLM sahipleri, gezegenlerin yönetişimine ve diğer potansiyel ödüllere katılmak için TLM'ye pay verebilir.

Stake etme: Oyuncular, TLM ve NFT madenciliğine katılmak için seçilen bir gezegende TLM stake edebilir.

Oyun İçi Para Birimi: TLM tokenları, oyuncuların öğeleri satın almak ve yükseltmek, görevlere ve savaşlara ve diğer oyun içi aktivitelere katılmak için TLM'ye ihtiyaç duyduğu Alien Worlds'teki para birimidir.

Oynanış Teşvikleri: Aktif kullanıcılar, oyun içi ekosistemi ve etkinliği geliştirmek için katılım ödülleri olarak TLM kazanabilirler.

NFT Satın Alma: Oyuncular, TLM madenciliği yapmak, savaşlara katılmak ve oyun içi görevleri tamamlamak için NFT olarak basılmış oyun içi öğeleri satın alabilirler.

Proje, iki tur özel token satışından 2,5 milyon dolar topladı:

Fon satış turu: Maksimum token arzının %7.06'sı 0.0021 USD / TLM'den satıldı.

Ön satış turu: Maksimum token arzının % 3.43'ü 0,0030 USD / TLM'den satıldı.

13 Nisan 2021'de (Binance'de listelendiğinde), toplam TLM arzı 5,135,726,585 ve mevcut dolaşımdaki arz 1,240,473,079 TLM olacaktır.

Alien Worlds, oyuncuların Planet Decentralized Autonomous Organizations'ta (Gezegen DAO'lar) stake etme ve oylama yoluyla oyundaki güçlerini artırmak için kullandıkları kıt kaynak Trilium (TLM) için rekabet ettikleri simülasyonlu bir ekonomidir. Hem gezegenler hem de oyuncular TLM için rekabet ederek gruplar arasında yoğun rekabete ve işbirliğine yol açar.

Alien Worlds (TLM) tokenı Binance’te işlem görüyor. Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ