Bu yazımızda sizlere AllianceBlock (ALBT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ALBT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere AllianceBlock (ALBT) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ALBT Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

AllianceBlock (ALBT) Nedir?

Geleneksel ve merkezi olmayan finans arasında köprü kurmanın bir yolu var mı? AllianceBlock'un (ALBT) yaratıcıları bu konuda olumluydu ve teslim etmeyi başardı.

Dünyanın ilk küresel uyumlu merkezi olmayan sermaye piyasası olan AllianceBlock, düzenlenmiş ve opak piyasalar arasındaki sermaye transferi sürecini basitleştiren çok katmanlı bir blok zinciri-agnostik protokol devrimidir.

AllianceBlock, geleneksel finans ve DeFi arasında köprü kuran merkezi olmayan, blok zincirinden bağımsız bir katman 2 olan Prometheus Protokolünü sunar. Herhangi bir dijital veya kripto varlığın güvenilir bir ürüne dönüştürülmesi sürecini otomatikleştirir.

AllianceBlock ekosistemi, ihraççıları, yatırımcıları, kurumları, tüccarları, uzmanları, danışmanları ve diğer birçok hizmet sağlayıcıyı bir araya getirmeyi amaçlar. Projenin ekonomisi, tüm ekosistem için değeri artıran davranışları ve etkileşimleri teşvik etmeyi amaçlar.

Platform, üyelerin verilerini güvenli bir kriptografik doku ve bir dizi yönetişim protokolü ve ayrıca ekosistem topluluğunun toplu zekasını bir araya getirmek için tasarlanmış içgörüleri içinde değiş tokuş ederek etkileşimde bulunmalarını sağlar.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

AllianceBlock'u Benzersiz Yapan Nedir?

AllianceBlock ekosistemi, üyelerinin her türden tokenize edilmiş ve dijitalleştirilmiş varlık yayınlamasına, transfer etmesine ve sahip olmasına olanak tanır.

AllianceBlock'u gerçekten benzersiz yapan şey, karar verme ve yönetişimdeki grupların zekasından yararlanmak için insan ve makine zekasını birleştirme yaklaşımıdır.

AllianceBlock, yayıncı tekliflerini doğrulamak, derecelendirmek, sıralamak ve küratörlüğünü yapmak için toplu zekayı bir araya getirmede Yapay Zeka (AI) ve Makine Öğrenimi (ML) uygulamalarına öncülük ediyor.

Nasıl Çalışıyor?

AllianceBlock, müşteri katılımıyla başlayan uçtan uca bir akışı destekler. Süreç, kimliği doğrulamayı ve platformda bir birey veya işletme için varlık yaratmayı sağlar. Yerleştirme prosedürleri, bireyler üzerinde KYC/AML kontrollerini ve tüzel kişiler üzerinde durum tespitini içerir.

Platforma girdikten sonra, yatırımcının profili, onları potansiyel ilgi çekici projelerle eşleştirmek için kullanılır.

Bu tür bir profil aynı zamanda bir yatırımcının itibar puanını da içerir – AllianceBlock konsensüs mekanizmasının kritik bir unsuru.

Yatırımcılar, soruları yanıtlayarak, projeleri değerlendirerek ve teşvik ederek veya topluluğun yararına geri bildirim ve incelemeler sağlayarak platformda itibarlarını artırabilirler.

İhraççı için AllianceBlock benzer işe alım ve puanlama gerçekleştirir ve aynı zamanda talep oluşturma, abonelik ve fiyatlandırma ile düzenleme öncesi süreç boyunca destek sağlar.

İhraççı seçimi süreci, konunun topluluk üyeleri tarafından tanıtılması ve kabul edilmesine dayanmaktadır.

İhraççının teklifi birincil piyasada olduğunda AllianceBlock, yürütme, mülkiyet doğrulama, tasfiye, uzlaşma ve ödeme yönetimini içeren tüm süreci kapsar.

Ekosistemin platformu, sayısallaştırılmış bir sermaye piyasasını sürdürmek için çok önemli olan tüm yetenekleri ve faaliyetleri destekler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ