Alman FinTech Şirketi NAGA Grubu Bugün Token Satışını Başlatıyor

Merkezi olmayan ticaret, yatırım ve finansal piyasalardaki eğitim, sanal ürünler ve şifreli para birimleri için bloklara dayalı ilk ekosistemin yaratıcıları olan NAGA Grubu, NAGA Coin (NGC) ICO'sunun satış öncesi satış tarihini birden açıkladı.

NAGA GRUP NEDİR?

2015 yılında kurulan NAGA Group AG, bu yılın başlarında rekor kırdı ve son 15 yılda Almanya'nın en hızlı performans gösteren IPO'sunu başlattı. Frankfurt'taki Alman Menkul Kıymetler Borsası'nda listelenen NAGA Grubu hisse oranı şu anda ilk fiyatından yaklaşık % 500 daha fazla. Şirket, 120'den fazla kişiden oluşan bir ekiple çalışmakta ve 250 milyon USD üzerindeki bir piyasa tavanına sahiptir.

NAGA Grubu'nun amiral gemisi ürünü SwipeStox'dur. SwipeStox, sohbet kanalları, zaman çizelgesi güncellemeleri, takip etme ve diğer kullanıcıları izlemek gibi sosyal özellikleri birleştiren, güçlü bir ticaret platformuyla SwipeStox, karışıklığı ticaretten alacak şekilde tasarlanmıştır. 2016'da faaliyete geçen SwipeStox, on binlerce aktif kullanıcısına, yıllık gelirlerde milyonlarca dolara ve bugüne kadar toplam 49 milyar doları aşan büyük bir ticaret hacmine sahiptir.

Switex ise Naga Grubunun başka bir ürünüdür. Bağımsız ilk yasal sanal ürün değişim platformudur. Bilgisayar oyuncularının ve oyun yayıncılarının kendileri tarafından oyun içi sanal öğeler satmasını ve satın almasını sağlar. Konser ve sinema biletleri, e-hediye kartları vb. diğer sanal öğeler de platformda satın alınabilir ve satılabilir.

NAGA Token Satış Öncesi

NAGA Token ön satış 20 Kasım 2017'de başlayacak ve 27 Kasım 2017'de sona erecek veya ön satış token tedariği (20 milyon NGC) satıldığında.

  • Başlangıç Tarihi: 20 Kasım 2017 (00:00 CET)
  • Bitiş Tarihi: 27 Kasım 2017 (23:59 CET)
  • Sembol: NGC (NAGA Madeni Paralar)
  • Token Fiyat: 1 NGC = 1.00 USD
  • Minimum Satın Alma: 15 NGC ($ 15.00 USD)
  • Bonus: Satış öncesi SADECE% 30 bonus NGC
  • Kabul edilen kripto para birimleri: BTC, BCH, ETH, LTC, DASH
  • Kabul edilen fiat para birimleri: EUR, USD

Kripto Topluluğunda En Büyük İsimler NAGA Grubuna Katılıyor

NAGA Group, 15 Kasım 2017'de zaten yeterince heyecan uyandırmıyormuş gibi kriptokraside en büyük iki isim - Bitcoin.com CEO'su Roger Ver ve COO Mate Tokay - projenin Danışma Kurulu'na katıldığını açıkladılar. Buna ek olarak, Pantera Capital ile Mikro Matsumura'nın da bulunduğu Evercoin şifreleme borsası kurucusunun ve Limited Partner'ın Danışma Kurulu'na katıldığı da açıklandı.

Her üç adam masaya kripto para birimi, finansal bilgi ve deneyim zenginliği getiriyor ve etkisinin ve rehberliğinin projenin geleceğini nasıl şekillendireceğini görmek ilginç olacak. Dahası, Naga'nın Tokens Sale PR sağlayıcısı, stratejide ve kampanyada şekillenmeye yardımcı olacak bu alanda önemli bir deneyime sahip.

NAGA Group AG hakkında daha fazla bilgi için, lütfen şirket web sitesini ziyaret edin. Nagaico.com'dan ise NAGA ekosistemi ve token satışı hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve onları Facebook, Twitter, LinkedIn, BitcoinTalk ve Telegram'da takip edebilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ