Ülkemizde kripto para camiasının öncü kişiliklerinden Alp Işık Bitcoin’deki Hash Rate’i yorumladı. Sabah saatlerinde yaptığımız haberde hatırlanacağı üzere Bitcoin’deki hash rate’e değinmiştik.

Alp Işık Bitcoin Hash Rate’inde Bu Gelişmeye Dikkat Çekti

Ülkemizde kripto para camiasının öncü kişiliklerinden Alp Işık Bitcoin’deki Hash Rate’i yorumladı. Sabah saatlerinde yaptığımız haberde hatırlanacağı üzere Bitcoin’deki hash rate’e değinmiş ve blockchain.com'dan gelen yeni verilere göre 1 Mart'ta Bitcoin hash rate’inin yeni bir zirve değere ulaştığını vurgulamıştık.

Konu ile ilgili olarak Bugün Alp Işık Twitter’dan önemli bir gelişmeyi paylaşarak bu durumu yorumladı ve Bitcoin'de Hash Rate seviyesinin tüm zamanların en yükseğine  ulaştığını ifade ederek Bitmain firmasının yeni duyurduğu Antminer S19 Pro cihazlarını satışa sunmadan önce "test etmeye" başlamış gözüktüğüne işaret etti.

Bitcoin Hash Rate’in yüksek olması ağın gücüne ve güvenliğine yönelik önemli bir parametre olarak kabul ediliyor. Mayıs ayındaki yarılanma sonrasında hash Rate’in ne olacağı ise şimdiden en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ