Bu yazımızda sizlere Alpaca Finance (ALPACA) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ALPACA Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Alpaca Finance (ALPACA) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve ALPACA Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Alpaca Finance (ALPACA) Nedir?

Alpaca Finance: Binance Smart Chain'de adil lansman kaldıraçlı verim çiftçiliği protokolü

Alpaca Finance, Binance Smart Chain Zincir (“BSC”) üzerine kurulu ilk kaldıraçlı getiri çiftçiliği protokolüdür. Ön satışı olmayan, yatırımcısı olmayan ve ön mayınsız, adil bir lansman projesiyiz. Gerçekten insanlar tarafından, insanlar için inşa edilmiş bir üründür.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Neden Alpaca Finance?

DeFi Yazında Compound tarafından öncülük edilen Ethereum üzerinde getiri çiftçiliği, projeler için likiditelerini ön plana çıkarmak ve yeni kullanıcılar kazanmak için yaygın bir yöntem haline geldi. Bununla birlikte, son zamanlarda, sürecin artan maliyetleri, insanların çoğunluğu için giderek daha fazla engelleyici hale geldi. Aslında, Ethereum bir balina oyunu haline geldi çünkü gaz ücretleri çok yüksek!

Sonuç olarak Binance Smart Chain (BSC) popülaritesinde üstel bir patlama yaşadı ve ortaya çıkan bu ekosistemde, Ethereum gibi diğer zincirlere kıyasla orada sunulan uygulamalar arasında bir boşluk olduğunu fark ettik. Açık olmak gerekirse, en büyük kayıp parçalardan biri zincir üstü bir kaldıraç protokolüydü!

Böylece, kaldıraçlı mahsul çiftçiliği yoluyla BSC topluluğuna değer sağlamaya çalışan Alpaca Finance doğdu.

Alpaca Finance’a nasıl katılabilirsiniz?

Kullanıcı olarak Alpaca Finans'a dört farklı şekilde katılabilirsiniz:

Borç Veren: Alpaca Finance, temel varlıklarınızı kasalarımıza yatırarak gelir elde etmenizi sağlar. Bu varlıklar daha sonra çiftçilere pozisyonlarını artırmaları için sunulacak.

Verim çiftçisi: Bir çiftçi olarak Alpaca Finance'ta kaldıraçlı bir pozisyon açarak daha yüksek getiri elde edebilirsiniz. Tabii ki, bu daha büyük risklerle birlikte gelir: tasfiye, kalıcı kayıp, vb.

Ödül avcısı: Bekleyen ödülleri talep etmek ve onları tekrar havuza yatırmak için bir sözleşme çağırmak ve karşılığında ödülün bir kısmını almak.

Tasfiye memuru: Havuzun su altı pozisyonlarını izlemek ve çok riskli hale geldiklerinde tasfiye etmek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ