Bu yazımızda sizlere Alpine F1® Team Fan Token (ALPINE) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece ALPINE Token hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Alpine F1® Team Fan Token (ALPINE) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla ALPINE Coin

Bu yazımızda sizlere Alpine F1® Team Fan Token (ALPINE) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece ALPINE Token hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Alpine F1® Team Fan Token (ALPINE) Nedir?

Alpine F1® Team Fan Token, tüm BWT Alpine F1® Team destekçileri için taraftar deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış bir BEP-20 yardımcı program tokenidir. Token, BWT Alpine F1® Team hayranlarına takım oylama anketlerine katılma, dijital koleksiyonları avlama, NFT'ler satın alma ve hayran ödülleri veya harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma özelliklerinin keyfini çıkarma gücü veriyor.

ALPINE, BWT Alpine F1® Ekibinin resmi Binance Taraftar Token'ıdır ve aşağıdaki işlevlerde kullanılır:

Mevcut kullanım durumları:

  • Katılım: ALPINE token sahipleri, Binance Taraftar Token platformunda taraftar katılımıyla ilgili oylama oturumlarına katılma hakkına sahiptir.
  • NFT PowerStation: ALPINE token sahipleri, taraftar ödülleri, dijital koleksiyon öğeleri ve daha fazlası için BWT Alpine F1® Team NFT'lerini stake edebilecekler.
  • Avantajlar: ALPINE token sahipleri, Binance Taraftar Token Platformunda BWT Alpine F1® Ekibi ile etkileşim kurma, ürünleri imzalama, BWT Alpine F1® Ekibi sürücüleriyle tanışma ve selamlaşma ve diğer deneyimler gibi avantajlara erişebilir.

Gelecekteki kullanım durumları:

  • Oyunlaştırma: ALPINE token sahipleri, Binance Fan Token Platformunda birden fazla oyunlaştırma özelliğine erişebilecek.
  • Bağış: ALPINE token sahipleri sevdikleri takıma doğrudan bağışta bulunabilecek ve bir sadakat belgesi rozeti alabilecek.
  • ALPINE tokeni, Binance Smart Chain'de (BSC) yerel bir BEP-20 belirteci olarak yayınlanarak BWT Alpine F1® Team hayranlarına daha geniş erişilebilirlik, daha fazla işlevsellik ve daha düşük işlem maliyetleri sağlar.

ALPINE'in maksimum ve toplam token arzı 40.000.000'dir. Mevcut  dolaşımdaki arz 11,360,000 ALPINE’dir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ