Popüler altcoin AVAX bugün etkileyici bir hareket gerçekleştirdi. Avax yazının yazıldığı sırada %20 yükselişle 24 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Popüler altcoin AVAX bugün etkileyici bir hareket gerçekleştirdi. Avax yazının yazıldığı sırada %20 yükselişle 24 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Hareketin ardındaki dinamiklere bakıldığında çok çeşitli gelişmelerin olduğu görülüyor.

İşte o gelişmeler

  • Ücretleri %66 oranında azaltan Dinamik Ücretler
  • ABD Borsa Listeleri
  • Yeni 10 Milyar Dolarlık Varlık sınıfı
  • Avalanche Ağında Açılan Multi Trilyon Dolarlık Piyasalar
  • Özendirici programlar
  • İzinsiz Birlikte Çalışabilir Alt Ağlar
  • Önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülecek çok sayıda DAPP.

Önde gelen Stabilcoin'ler USDC ve USDT yüksek verim, ikinci dereceden kesinlikten yararlanarak Avalanche'da piyasaya sürülecek. Olası bir stablecoin'in piyasaya sürülmesi hakkında Paypal'ın beğenileri ile tartışmalar da devam ediyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Avalanche, yeni büyük ABD Borsaları ve Global Borsa Listeleri dahil olmak üzere daha üst düzey mekanlarda satışa sunulacak. Kucoin ve Gateio ile yapılan son entegrasyonların ardından, C-Chain'in borsalar tarafından doğrudan sisteme dahil edilmesini kolaylaştıran daha fazla entegrasyonu da muhtemel.

Dijital menkul kıymetler (menkul kıymet tokenleri) için sektör lideri birincil ihraç ve uyumluluk platformu olan Securitize ve şu anda dijital menkul kıymetler için ihraç ve uyumluluk platformunu kullanan 50.000'den fazla yatırımcı ile SEC kayıtlı transfer acentesi ile çalışıyorlar.

2023 yılına kadar özel sermaye piyasalarının 14 Trilyon Dolar değerinde olacağı tahmin ediliyor ve Avalanche, yüksek verim, ikinci dereceden kesinlik ve kullanım için düşük maliyetli bir platform sağlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ