Altcoin Daily YouTube'a göre Bitcoin ve Internet Computer, Ripple, UniLayer, Chainlink ve Flow altcoinleri pompalanmak üzere.Beş altcoin büyük ekosistem gelişmeleri yaşıyor.

Altcoin Daily YouTube'a göre Bitcoin ve Internet Computer, Ripple, UniLayer, Chainlink ve Flow altcoinleri pompalanmak üzere.Beş altcoin büyük ekosistem gelişmeleri yaşıyor. Bitcoin şu anda “en yüksek sesli yangın alarmı” veriyor.

Bir kripto YouTube kanalı olan Altcoin Daily, Bitcoin ve diğer ilk beş altcoinin patlamaya ve yakında tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirlemeye hazır olduğunu belirtti. Özellikle kanal, İnternet Bilgisayarı (ICP), Ripple (XRP), UniLayer (LAYER), Chainlink (LINK) ve Flow (FLOW) dahil olmak üzere “çıldırmak üzere” olan beş altcoini kaydetti.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Altcoin Daily, ünlü altın böceği Lawrence Leopard'a atıfta bulunarak, şimdi Bitcoin için en büyük satın alma fırsatı olduğunu söylüyor. Kendini Bitcoin savunucusu ilan eden Leopard, altın işindeki birçok kişinin “Bitcoin'i anlamak için zaman ayırmadığını” söylüyor. Ayrıca dijital varlığı “inanılmaz bir yenilik” ve “şu anda sistemdeki en yüksek sesli yangın alarmı” olarak nitelendirdi.Ek olarak, halka açık defter değişmez ve “üçlü giriş muhasebesi” ile manipülasyondan muaftır, dedi. Öte yandan, Merkez Bankaları altın üzerindeki kontrollerini kötüye kullandılar, bu yüzden varlık hala tüm zamanların en yüksek seviyesinde değil.

Altcoin Daily Tarafından Öne Çıkan Önemli Noktalar

Altcoinlere gelince, Dfinity, yıl sonuna kadar İnternet Bilgisayarında Bitcoin akıllı sözleşmelerini başlatmayı planlıyor. Hareket, Bitcoin'i DeFi ve Web 3.0'da kullanılabilir hale getirmek için daha geniş ölçekli bir endüstri girişiminin parçası. Yazma sırasında, piyasa değerine göre 22. sırada yer alan ICP, 45.21 dolardan işlem görüyordu.

Altcoin Daily listesinde dördüncü sırada Ripple yer aldı. Ripple hala ABD düzenleyicisiyle düzenleyici sorunlar yaşıyor. Hararetli davaya rağmen, CBDC çözüm uygulaması gibi belirli gelişmelerin ardından Ripple topluluğunda iyimserlik devam ediyor. Ripple ayrıca yakın zamanda yerel bankalara işlem işleme konusunda yardımcı olmak için Tayland'a da genişledi.

Üçüncüsü, daha büyük bir merkezi olmayan ticaret deneyimi sağlayan çok zincirli platform UniLayer'dı. Onlardan gelen en son büyük haber, “Gaia” adlı yeni bir Metaverse'nin yakında piyasaya sürülmesidir. Lansman gününde, UniLayer, tüm UniLayer sahiplerine GAIA tokenlerini havadan dağıtacak.

Ardından Chainlink (LINK) geldi. Yakın zamanda ağ, merkezi olmayan bulut depolama toplayıcı ColdStack ile entegre olduğunu duyurdu. Blockchain Oracle'ın fiyat beslemeleri artık platformun kullanıcılarına sunulacak ve onların en uygun maliyetli merkezi olmayan depolama seçeneklerini edinmelerini sağlayacak.

Altcoin Daily'nin listesindeki bir numaralı kripto para Dapper Labs'ın Flow Blockchain'iydi. Sadece bu hafta, firma 250 milyon dolarlık bir finansman turunu kapattı ve şirkete 7,6 milyar dolar değer biçti. NBA Top Shot'ın arkasındaki firma, İspanya'nın en iyi futbol ligi LaLiga ile de ortaklığa girdi. İkincisi, bir futbol NFT Pazarı başlatmak için kullanılırken, finansman turu NBA Top Shot operasyonlarını genişletecek. Piyasa değerine göre en büyük 94. olan FLOW, yazı yazarken gün içinde yüzde 7,7 düşüşle 16,46 dolardan işlem görüyordu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ