Kripto para dünyasında her bir gelişmenin kuşkusuz ayrı bir önemi bulunuyor.

Altcoin Dünyasında Farklı Gelişmeler Heyecan Veriyor?

Kripto para dünyasında her bir gelişmenin kuşkusuz ayrı bir önemi bulunuyor. Çoğu yatırımcı bu gelişmelere göre şekil alıyor. Pozisyonların da gideceği yön açıkçası bu hareket üzerinden şekillendiriliyor. Bakış açımızı bu nazara göre belirlediğimizde bizim için önemli olanın her bir altcoin projesindeki gidişat olduğu görülüyor.

Cardano ağında özellikle 2020 yılının Kasım ayından sonra meydana gelen gelişmeler dikkat çekmeye devam ediyor. Son gelişme ise USD Tether ile USD Coin’i Cardano ağına gelmesiyle birlikte yaşandı. İlk stablecoin projesinin Cardano ağına gelmesi kripto para birimi ADA için önemli bir dönüm noktası olarak görülüyor.

Son zamanlarda özellikle Elon Musk’ın twitter hamlesinin gündeme bomba gibi düştüğünü görüyoruz. Musk’ın twitter’ı satın alması bu alanda Dogecoin ve Shiba Inu için farklı değerlendirmeler yapılmasını sağlıyor. Tabi Musk’a daha şimdiden Twitter’ı merkeziyetsiz hale getirmesi için tavsiyeler yapılması da kripto para dünyasının çok konuşulan konuları arasında yer alıyor.

Ethereum gas ücretlerinde son zamanlarda yaşanan büyük düşüş için uzmanlar özellikle zincir içi aktivitelere vurgu yapıyorlar. Bu durum için yapılan en önemli yorumlar zincir üzerinde aktivitenin artacağı şeklinde. Tabi böylesi bir gelişme hacmin daha da artmasını netice verebilir.

Ripple’a baktığımızda ise yaklaşık iki senedir SEC ile mahkeme yarışında olan şirketin davanın sonuçlanmasına yönelik olarak 2022 için beklentileri söz konusu. Eğer bu yıl dava olumlu sonuçlanırsa bu durum Ripple için fiyata olumlu bir şekilde yansıyabilir. Bakalım önümüzdeki günler başka hangi gelişmeleri netice verecek?

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ